Skocz do zawartości
Forum

domowe syropy na kaszel!


Gość basia123

Rekomendowane odpowiedzi

Moj syn non stop ma kaszel suchy i przewlekly. Non stop na antybiotyku, no rece opadaja!!!!!
Wpadlam ostatnio na pomysł że zrobie mu babciny syrop domowym sposobem.Poszukalam w necie przepisów i ZNALAZLAM!! Syrop z siemienia lnianego, zrobiłam i teraz pije on 2 tygodni i naprawde działa! Jednak naturalne sposoby sa najlepsze musze stwierdzic!!!
pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Jak moja córeczka była mała to nie znałam żadnych dobrych sposobów na domowy środek. Z tego co mi wiadomo do tej pory jak dziecko ma mokry kaszel i odkrztusza wydzielinę to nie można jej absolutnie hamować niczym. Odwrotnie jednak jest z suchym należy dziecku pomoc i nie miałam pojęcia że siemię lniane jest takie dobre :-)
Odnośnik do komentarza
Gość niewidzialnijakmy

Jak byłam mała to nienawidziłam syropów na kaszel domowej roboty (szczególnie syropu z cebuli) i dzisiaj swoim dzieciom też bym tego nie podała. Jeśli chodzi o zdrowie to całkowicie ufam lekarzom i ich zaleceniom. Teraz czytam trochę o tym jak oczyścić organizm z toksyn, ale zanim zdecyduję się na jakikolwiek krok w tym kierunku to skonsultuję to z moim lekarzem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...