Skocz do zawartości
Forum

sposoby na katar


Gość intimila

Rekomendowane odpowiedzi

Gość sarenka_2907
tak zdecydowanie od kropli można się uzależnić. Używałam wody morskiej dla moich dzieci, ale są też dla dorosłych. Osobiście korzystałam z Disnemaru. nie jest drogi. Zaletą jest to, że działa inaczej do kropli, nie obkurcza śluzówki, ale ja nawilża i oczyszcza.
Odnośnik do komentarza
Gość sarenka_2907
intimila napisał/a:
ale to prawda, bardzo czesto klimatyzacja jest zle czyszczona i mozna od niej zlapac uczulenie lub jakas bakterie lub jest tez zbyt mocna i latwo sie przeziebic.


chyba najgorsze są te letnie przeziębienia, piękna pogoda, a Ciebie rozkłada. nic tylko do łóżka.
Odnośnik do komentarza
Gość intimila
sarenka_2907 napisał/a:
intimila napisał/a:
raczej pomoglo mi tez nawilzajac sluzowke, ktora byla strasznie wysuszona i wrecz piekla.


no to rzeczywiści musiało być nie wesoło :)


faktycznie- okropne uczucie, ale woda morska bardzo pomaga i przynosi ulge wtedy.
Odnośnik do komentarza
Gość intimila
sarenka_2907 napisał/a:
intimila napisał/a:
ale to prawda, bardzo czesto klimatyzacja jest zle czyszczona i mozna od niej zlapac uczulenie lub jakas bakterie lub jest tez zbyt mocna i latwo sie przeziebic.


chyba najgorsze są te letnie przeziębienia, piękna pogoda, a Ciebie rozkłada. nic tylko do łóżka.


oj to jest straszne, jeszcze jak jest goraco...
Odnośnik do komentarza
Jak to jest katar alergiczny to w pomieszczeniach, w których przebywasz zastosuj Allergoff, środek, który unieszkodliwia alergeny z kurzu i roztoczy. Zdecydowanie pomaga na katary, łzawienia i zaczerwienienia oczu i kaszle alergiczne.
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...