Skocz do zawartości
Forum

Stany depresyjne - jak tego uniknąć?


Gość tequila99

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chodzi o tą chandrę typu: Szkoda, że lato się kończy, to mój sposób jest prosty. Idę na zakupy i kupuję coś co ubiorę w zimne dni, wtedy nie mogę się już doczekać kiedy się zrobi chłodniej, żebym mogła tę nową rzecz wreszcie założyć :)
Odnośnik do komentarza
Na takie coś - fakt - najlepsze zakupy ;)

Ale mnie raczej chodziło o cos poważniejszego, czyli taki dołek, stan depresyjny. Teraz jest dobrze, ale niestety ja ma skłonnośc do popadania w calkiem niefajny klimat... Chciałabym go uniknąć, bo już czuję co się święci.... Na to zakupy nie pomagają...
Odnośnik do komentarza
Ja niedawno czytałam taką fajną książkę o tym jak radzić sobie z problemami i wszystkimi niepokojami. Przede wszystkim było tam napisane, że to jak często sami próbujemy poradzić ze zmartwieniami sprawia, że jest jeszcze gorzej, bo np. jak martwimy się, że nie kontrolujemy swojego życia, to próbujemy je kontrolować bardzo szczegółowo i martwimy się jeszcze bardziej bo tak się po prosty nie da. W tej książce zamiast takich rad w stylu rozpisz sobie wszystko dokładnie jest napisane jak przestać się martwić, że się czegoś nie kontroluje :P
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...