Skocz do zawartości
Forum

Medycyna estetyczna


Gość certyfikowane_piekno

Rekomendowane odpowiedzi

Gość certyfikowane_piekno
"Nie chodzi o to żeby było inaczej, tylko o to żeby było lepiej" (dr Waldemar Jankowiak), czyż nie? I tutaj z pomocą przychodzi nam właśnie medycyna estetyczna  Korzystaliście już z pomocy lekarzy zajmujących się ta dziedziną? Jakie są Wasze doświadczenia?
Odnośnik do komentarza
Gość certyfikowane_piekno
@Elka i słusznie! Medycyna estetyczna świetnie radzi sobie z tego typu zmianami.
W procesie leczniczo-terapeutycznym stosuje się peelingi medyczne, techniki laserowe tzw. fotoodmładzanie, bardzo popularne jest stosowanie substancji – cosmelan (nie jest to typowy peeling) która zatrzymują tyrozynazę, istotny enzym biorący udział a procesie formacji melaniny. Substancje zawarte w cosmelanie blokują działanie enzymu lub odwracają przemiany metaboliczne. Pamiętaj jednak, żeby sprawdzić, czy dany lekarz ma odpowiednie kwalifikacje, to bardzo ważne!
Odnośnik do komentarza
Jeśli chodzi o zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, to na blizny potrądzikowe (jakie niestety posiadam) zamierzam drugi raz wybrać się na peeling yellow peel. Po pierwszym zabiegu skóra odzyskała blask, była napięta, odżywiona i blizny się zmniejszyły. Po pierwszym peelingu oczywiście w pełni blizn się nie pozbyłem ale w dużym stopniu zostały one zredukowane.
Odnośnik do komentarza
elka123 napisał/a:
Ja się właśnie wybieram do lekarza medycyny estetycznej, ponieważ mam przebarwienie na twarzy, które w żaden dotychczasowy sposób nie dało się usunąć...


Elka,

MIAŁAM DOKŁADNIE TAKI PROBLEM!!!Posłuchaj, nie eksperymentuj, jeśli problem nie zniknął podam Tobie na maila namiar na jedną z nielicznych dr n. med. w Warszawie, która naprawia żle wykonane zabiegi medycyny estetycznej i przebarwienia - MNIE ZNIKNĘŁO WSZYSTKO. jestem tej lekarce wdzięczna do końca życia. Nie wolno podawać na forum szczegółów Nie eksperymentuj!ja taki błąd zrobiłam i przeżyłam koszmar!
Odnośnik do komentarza
Moim zdaniem powinno się korzystać ze znanych salonów które mają zaufanie klientek i gdzie przyjmują profesjonaliści.
W Warszawie jest dobry salon Afrodyta który jest w Blue City. Mają tam cały zestaw zabiegów medycyny estetycznej i wszystkie są wykonywane najnowocześniejszymi metodami.
Odnośnik do komentarza
ja z takim problemem -szczególnie jeśli chodzi o twarz w życiu nie udałabym się do salonu kosmetycznego. Tam lekarze nie pracują, ewentualnie ludzie po kursach, szkoleniach. A do tego potrzebny jest doświadczony lekarz i porządna klinika. Takie jest moje zdanie.
Odnośnik do komentarza
Owszem korzystałam i to nie raz. Mój lekarz - dr Marek Wasiluk lubi dość mocne zabiegi, ale mi to pasuje,. przynajmniej widzę szybko ich efekty. Np. ostatnio usuwałam przebarwienie laserem bromkowo-miedziowym, a teraz zastanawiam się czy nie zdecydować się na usunięcie rozstępów radiofrekwencją mikroiglową.
Odnośnik do komentarza
Gość Cypitrynka
Zarówno jedno jak i drugie ma swoje wady i zalety. Grunt, to żeby wybierać najlepsze rozwiązanie dla danego przypadku. Jeśli chodzi o chirurga plastycznego, mogę polecić doktora Osucha. Jest specjalistą w swojej dziedzinie, a klinika w które pracuje ma specjalistów zarówno z chirurgii jak i z medycyny estetycznej.
Odnośnik do komentarza

alinka30 napisał/a:
Ja też tak uważam, że trzeba w siebie zainwestować i jeśli mam się poczuć lepiej to nie widzę nic złego w poprawie urody, oczywiście z umiarem. Obecnie będę poprawiac kształt ust, makijażem permanentnym:-)

Dokładnie! Zgadzam się w stu procentach inwestycja w siebie to najlepsza z możliwych i sama mogę polecić medycynę estetyczną. Ja również byłam na paru zabiegach i efekty są bardzo dobre.

Odnośnik do komentarza
Gość Nadiiai9291

~Kasiaaa921
A jaki wypełniacz do ust polecacie? Co sądzicie o kwasie Restylane? Jak długo utrzymuje się efekt? I czy daje naturalny efekt tak jak piszą wszędzie?

U mnie wystarczył 1 ml na obie wargi. Restylane Kysee konkretnie. Efekt bardzo naturalny, juz 4 miesiac mija i nadal mam piękne pełne usta :)

Odnośnik do komentarza

jeśli się wahacie, czy warto skorzystać z medycyny estetycznej, to ja jestem żywym dowodem na to, że nie ma nad czym się zastanawiać. Zabieg endermologii Alliance sprawił, że znienawidzony cellulit wreszcie się zmniejszył.

Odnośnik do komentarza
Gość nataliaww

Oczywiście, że wszystko jest dla ludzi, w tym medycyna estetyczna ?  Jak macie wątpliwości, to mam dwie rady: 1. dobrze sprawdzić opinie o klinice / lekarzu. 2. Umówić się na konsultację, przegadać ? Ja chodzę do Kliniki Sfera, https://www.klinikasfera.pl i tam przyjmuje świetny lekarz - dr Migała, pierwsza konsultacja jest bezpłatna. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...