Skocz do zawartości
Forum

Środki na intymne problemy


Gość intimila

Rekomendowane odpowiedzi

wyjazd w góry? pewnie spartanskie warunki, problem z wodą do mycia itp, skad ja to znam... :)
slyszalam gdzies ze na swedzenie i pieczenie mozna stosowac jogurt, ale nie wiem... sama nie jestem przekonana do tego :/
Odnośnik do komentarza

Dziewczyny, jeśli macie silne objawy to suńcie do lekarza, nie ma na co czekać i eksperymentować. To żaden wstyd. A jeśli to tylko lekkie podrażnienie, to warto mieć w domowej apteczce czy nawet kosmetyczce jakieś środki przeciwzapalne. Podsyłam wam link do tych dostępnych bez recepty.

Odnośnik do komentarza
Gość tysia_90
Gyno-femidazol są do globulki dopochwowe właśnie na świąd i różnego rodzaju "grzybki" oraz bakterie które nam zmieniają odczyn ph.. Nie wiem tylko czy są na recepte. i uzywa ich się na noc;) w czasie gdy nie chodzimy i mogą swobodnie sie rozpuścić. poza tym mozesz w aptece kupic taki krem jak Clotrimazolum... w stęzeniu najniższym jest bez recepty a łagodzi objawy i leczy świąd troche dłuzej niz globulki które wymieniłam. ale musisz oczywiscie ciągle chodzic wysmarowana z wkładką;) pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Ja stosowałam ten crotlimazolum ale nie pomaga mi... nie wiem, napisane ze jest na grzybice, może ja nie mam grzybicy? z kolei nie szwedzi mnie nie wiadomo jak bardzo, wiec wydaje mi sie ze to coś niegroźnego, dlatego nie wybiram się narazie do lekarza, ale jak nie przestanie, to jasne ze pójdę :)
A o abiofemie nie slyszałam, na co konkretnie pomaga?
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...