Skocz do zawartości
Forum

Bardzo Dziwne samopoczucie...


Gość tysia_90

Rekomendowane odpowiedzi

Gość tysia_90
Witam... Postanowiłam do Was napisać, ponieważ nie wiem już dlaczego tak sie mogę czuć. Czasem (2-3 razy w tygodniu) mam potworne bóle głowy i zawroty... nie występują omdlenia, poza tym często mam zgagę, ból brzucha, wzdęcia brzucha i mdłości. Często mi się odbija(wcześniej nie miałam takich problemów). Pozatym na skórze poijawiły sie białe przebarwienia, szczególnie na rękach. Diametralnie zmienia mi się też humor. Potrafię sie śmiać a minutę później jestem jakaś zdołowana.
Ciąże stawiam na ostatnim miejscu jakie mogłabym podejrzewać. Reguylarnie współżyję z chłopakiem, ale stosuję tabletki hormonalne. Nigdy nie zdażyło mi sie jej zapomnieć.

Miesiączke też dostałam tak jak powinnam dostać. Tyle że miała zmienioną barwę i była inna niż poprzednie(ciemny kolor i skrzepy)

Od 2 miesięcy regularnie ćwiczę. Szczególnie mięśnie brzucha, uda i pośladki. Czy miałyście kiedykolwiek podobne objawy.

Byłam u lekarza. Nie stwierdził grypy żołądkowej ani zatrucia.
Odnośnik do komentarza
Zrób sobie badanie krwi. I pójdź do innego lekarza. Skontaktuj się też ze swoim ginekologiem, wydaje mi się że to może być waśnie problem na tle hormonalnym. Może zmiana tabletek ci pomoże. A może masz nieodpowiednią dietę. Jeśli czujesz ze coś ci dolega a lekarz to bagatelizuje, idź do innego.
Odnośnik do komentarza
Gość younglady
Przebarwienia na skórze często pojawiają się przy chorobach wątroby ale przyznam, że nie mam pojęcia co z resztą objawów. Tak czy inaczej nie wygląda to za ciekawie. Powinnaś szybko udac się do lekarza, jeśli lekarz pierwszego kontaktu nie stiwerdziła grypy powiedz, że objawy nie ustepują i poproś o skierowanie na badania do jakiegoś specjalisty. Zacznij od kompleksowego przebadania krwi, moczu, itp i koneicznie też udaj się do ginekologa. Twoje objawy nie wyglądają zbyt ciekawie więc warto byłoby się dowiedzieć co to jest. Zdrowia życzę!
Odnośnik do komentarza
Gość tysia_90
zrobiłam badanie krwii, mam troszke zamało hemoglobiny, pozatym stwierdziłam (jeszcze przed badaniem) ze na wszelki wypadek zrobie test.. bo moja znajoma mimo pigułek, ma juz 2 letnią córcię... naszczęscie negatywny. Troszkę zwolniłam z ćwiczeniami i jest lepiej;). Zostały przebrawienia i czasem zgaga, oraz bol głowy, ale już dużo rzadziej. Myślę ze to mogł byc tez stres... bo objawy przypominały objawy ciązy... wiec troszkę sie odstresowałam. Jem teraz duzo buraczków i piję sok pomidorowy którego nienawidzę.. Dzięki za zainteresowanie.:)
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...