Skocz do zawartości
Forum

kiedy dostnę pierwszej miesiączki.?


Gość jolcia19983

Rekomendowane odpowiedzi

Gość jolcia19983
Siemka .mam 12 lat i nie wiem kiedy dostane okresu. mam juz sluz od pół roku:).
dobrze sie rozwijam. waże 41 kg i mam 147 cm wzrostu! mam juz owłosienie pod pachami i wiecie gdzie ;).więc kiedy dostnę pierwszej miesiączki prosze o pomoc..!
Odnośnik do komentarza
Ojj no przecież nikt Ci tego nie obliczy.
Rozwijasz się prawidłowo, a że od pół roku masz już śluz to możliwe że zaniedługo dostaniesz pierwsza mieszączke. Ale nie martw się jeśli to tak szybko nie nastąpi, masz dopiero 12 lat. ;)
Odnośnik do komentarza
Mam ten sam problem. Nikt ci nie powie kiedy dostaniesz okresu. Tez mam sluz tylko od ponad roku, owlosienie pod pachami i w miejsu intymnym tez, mam 12 lat 153/154 cm wzrostu i waze okolo 43kg (jeszcze 2/3 tygodnie temu wazylam okolo 40kg ale ostatnio mam wilczy apetyt), powiekszenie sie bioder itp. Mozesz dostac za 3 tygodnie a nawet za 3 lata, nikt tego nie obliczy :no:
Odnośnik do komentarza
Mi się pojawił śluz kiedy miałam jedenaście , a miesiączkę kiedy miałam 14 lat.
Też się zastanawiałam KIEDY, przyszła gdy zrozumiałam że to nie jest nic fajnego...
Niektóre dziewczyny dostają w wieku 17 lat...
Rada: wkładki higieniczne to podstawa, i przynajmniej dwie podpaski w każdej torbie;plecaku;torebce itd...
Unikniecie czerwonych plam na spodniach i majtkach:yes: NIE ZAMARTWIAJCIE SIĘ TYM CHYBA ŻE SKOŃCZYCIE 16 LAT I NADAL NIE DOSTANIECIE !
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...