Skocz do zawartości
Forum

Co jest najlepsze na odchudzanie?


Gość koteczek114

Rekomendowane odpowiedzi

Zacznij korzystac z paroworu. Goruj warzywa i mięso na parze np. Tefal ma 3 piętrowy parowar, na dole ryż, potem warzywa i na górze mięso. Albo sa mikrofale z funkcja gotowania na parze np. LG ma taką. Unikniesz w ten sposób dodatkowego tłuszczu i zachowasz większość witamin i minerałów.
Odnośnik do komentarza
Jak zachciało mi się schudnąć, to przeszłam na pewien styl żywienia: bez produktów mącznych i mlecznych, minimum słodyczy (troszkę gorzkiej czekolady sobie zostawiłam, żeby życie nie straciło smaku). Jak najwięcej surowych warzyw i owoców. Na obiad ilość warzyw powinna równoważyć, a najlepiej przerastać ilość mięsa. Ten styl jak widać nie jest ciężki do zrealizowania, a za to jaki skuteczny! Schudłam jak dotąd jeden rozmiar ( z 40 do 38), potrzebuję zdecydowanie mniej snu, tzn po 6 godzinach snu czuję wypoczęta i rześka, co wcześniej nie miało miejsca. Generalnie czuję się o wiele lepiej. Polecam więc:)
Odnośnik do komentarza

Ja myślę, że najskuteczniejszymi działania na schudnięcie są dieta i ruch. Ze trzy razy w tygodniu jakiś fitness albo rowerki. Oprócz tego ograniczenie słodyczy i posiłków po 17. Należy pić dużo wody. Dobrze jest też wspomagać się jakim suplementem

Odnośnik do komentarza
oj chyba najlepiej byłoby zacząć stosować jakąś sensowną dietę, która pomoże nam zrzucić zbędne kilogramy, no i dużo ruchu. ale Jaga też ma rację pisząc, że można się posiłkować jakimiś suplementami diety, żeby szybciej pozbyć się zbędnych kilogramów. Ale trzeba pamiętać o tym, żeby je właściwie dobrać. Od kolegi z pracy wiem, że w sklepie hellhound.pl bardzo chętnie doradzają, dobierają najlepsze dla nas suplementy diety, takie które będą skuteczne, ale też nie wyrządzą nam krzywdy.
Odnośnik do komentarza
A ja przed ćwiczeniami i czasami zamiast posiłku (jak nie mam kiedy zjeść) piję milkoshake diet z l-karnityną dla kobiet aktywnych. Fajny suplement, pomaga spalić, ale tylko jak się ćwiczy. Poza tym chroni kości, dodaje energii i jest bardzo dobry w smaku: czekoladowy. To jedyna słodkość na którą sobie teraz pozwala.
Odnośnik do komentarza
Gość Dwa pryszcze i Ona
Witam,najlepszą metodą na odchudzanie jest podejście psychiczne prościej mówiąc(konsekwencja i samozaparcie)to jest pierwsza sprawa.
Drugą będzie umiejętne dopasowanie diety do organizmu.Wiem że to sprawa indywidualna ,jednak można spróbować diety zgodnie z grupa krwi.Dodatkowo warto wzbogacić dietę w błonnik pokarmowy,pić 2 litry wody dziennie niegazowanej,jeść często ale mało,stosować rozdzielność pokarmową (chodzi o unikanie łączenia węglowodanów z białkami i wprowadzanie do posiłków warzyw gotowanych na parze)Przed posiłkiem pijemy szklankę wody lub herbaty ,ok 10 min.przed.
Oczywiście nie rezygnujemy z ćwiczeń ,przynajmniej 2 razy w tygodniu,wyznaczamy sobie 2 dni np(wtorek,czwartek)warto wzbogacić dietę w preparat mineralno-witaminowy mogę tutaj polecić firmę olimp...Koktajl białkowy przed snem sojowy mile widziany.
Odnośnik do komentarza
Z tego co sie orientuje kapusta kiszona przyspeiesza przemiane materii i czasami działa wrecz błyskawicznie... Co do grochy to raczej może on powodować całkowicie odwrotne efekty. Poza tym kapusta kiszona jet zdrowa i można z niej przyżądzić wiele ciekawych potraw jka np zupe z kiszonej kapusty....
Odnośnik do komentarza
Gość magnificia
Na pewno najgorszym sposobem są cudowne diety których pełno jest w Internecie. Najpierw się chudnie, a jak dieta się kończy to kilogramy znowu wracają. Także dobrze jest zmienić nawyki żywieniowe na dłuższy czas, do tego ustalić sobie jakiś trening, no i nie zaszkodzić skorzystać ze wspomagaczy. Ja od jakiegoś czasu korzystam z dobrodziejstw proszku zasadowego Langsteiner. Przyspiesza on metabolizm, dodaje energii, no i dzięki niemu jeść chce się jakoś mniej. Także dzięki niemu zrzucam dodatkowe kilogramy :)
Odnośnik do komentarza
Również uważam, że te cudowne diety nie dają zbyt spektakularnych efektów, a jedynie można przez nie podupaść na zdrowiu. Dlatego moim zdaniem najlepszym sposobem jest udanie się do specjalisty. Np. w Klinice Diety Medlinea dietetyk indywidualnie do nas dobiera dietę, trener mówi co i kiedy ćwiczyć, a jeżeli zajdzie potrzeba to można również skorzystać tam z usług psychologa. Przy takiej opiece na pewno schudnie się skutecznie i zdrowo.
Odnośnik do komentarza
Najlepsze na odchudzanie? Ruch przede wszystkim! Może być jakaś dieta, ale musi być podparta wysiłkiem fizycznym, bo inaczej efekty będą małe, albo krótkotrwałe. Dobre jest jeszcze moim zdaniem picie zielonej herbaty - przyspiesza spalanie tłuszczu. Tylko pamiętajcie, żeby odpowiednio parzyć herbatę. Czytałam o tym na stronie Klubu Miłośników Dobrej Herbaty - zalewamy wodą o temperaturze max 80 st. i parzymy maksymalnie 3 minuty. Wypróbowałam i faktycznie, smak jest inny:)
Odnośnik do komentarza
Przede wszystkim ważny jest wysiłek fizyczny. Bez tego trudno będzie zrzucić kilogramy. Dieta i suplementy typu milkoshake oczywiście nam pomagają w odchudzaniu, ale jednak bez treningu będzie znacznie trudniej się pozbyć zbędnych kg. Więc suple jak najbardziej, ale w połączeniu z treningiem.
Odnośnik do komentarza
Na pewno jeżeli chce się zrzucić zbędne kilogramy, to warto przejść się do specjalisty. Na przykład w Centrum Medycznym Vimed można przejść dietę opartą o indywidualny kod metaboliczny. Do tego jest się cały czas po opieką dietetyka. Jest to o wiele zdrowszy sposób na odchudzanie, no i na pewno skuteczniejszy.
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...