Skocz do zawartości
Forum

Czego to są objawy ?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,Dzisiaj miałam dziwne zdarzenie.. Nagle dostałam uderzenia gorącą,rozpięłam kurtkę i pojawiło mi się kompletnie białe tło przed oczami nic nie widziałam,kolega zapalił światło i to również nic nie zmieniło(mówił,że oczy mi latały na wszystkie strony),było mi ciężko tj złapać równowagę,ustać, poszłam usiać i po chwili zrobiło mi się lepiej trwało to ok 2-3 minut ,do tego od ok 2 tygodni strasznie swędzi mnie skóra,również twarzy,od ok 2 miesięcy mam straszne pryszcze na twarzy co jest dla mnie bardzo dziwne bo pojawiły się bardzo gwałtownie a moja cera była nieskazitelna wręcz.. Swędzenie skóry było bardzo uporczywe więc lekarz rodzinny wypisał mi zyx na noc i clemastinum hasco na dzień stosuje leki 4 dzień i czuję się po nich dobrze , swędzenie skóry i pryszcze jakby trochę zaczynały ustępować,zauwazylam ,ze czasami mam klucia serca i skłonność do siniaków .Nie wiem czy to ma jakieś znaczenie ,ale od 2 miesięcy spóźnia mi się okres miesiąc temu 28 dni a w bieżącym miesiącu 30 ,a mój cykl zawsze trwał 21 dni . Nie mam pojęcia czy to wszystko ma jakies powiazanie ze sobą,nie wiem na jakie badania się udać i co zrobić dzisiejsze wydarzenie z białym tłem przed oczami nie daje mi spokoju ...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...