Skocz do zawartości
Forum

Problemy zdrowotne mojej dziewczyny


matkas

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
moja dziewczyna( r. 1996 ) ma ostatnio problemy zdrowotne.
W skrócie historia: jest wcześniaczką, leczyła problemy związane z grasicą, a w październiku ubiegłego roku miała zapalenie dwunastnicy.
Aktualne objawy to ogromna senność po zjedzeniu, pojawia się czasami również ból głowy i brzucha. Po wejściu po schodach na 1 piętro domku jednorodzinnego, jest dosyć mocno zmęczona.
Dosyć często pojawiają się zawroty głowy, przy czym traci ostrość w oczach i wszystko staje się rozmazane. ( widzę nawet po jej oczach, że coś jest nie tak ) .
Cukier mierzymy od kilku dni, wyniki są w porządku.

Objawy:
- mocna senność,czasami ból głowy i brzucha po posiłku
- dziś pojawiły się 'kreski,linie' podczas spaceru wieczorem( ciemno ) przy świetle latarni.
- częste tracenie ostrości w oczach, przy tam świat może lekko wirować.
- przy mocnej senności, też nie mogę się zbytnio zbliżać, gdyż jak sama mówi: "potrzebuje miejsca do oddychania"

Przyczyna: ??

Proszę o pomoc,
Pozdrawiam,
Mateusz

Odnośnik do komentarza

Przy traceniu ostrości pojawia się podwójne czy potrójne widzenie. EKG miała, wszystko było w normie.
Problem jest taki, że u nas mają pacjenta w 4 literach. Jak pojechalismy na pogotowie z ostrym bólem brzucha, że prawie traciła przytomność, to lekarz powiedział: "Chcesz dostać środki przeciwbólowe tu czy w domu sobie weźmiesz?". 2 dni później znowu pojawił się problem, inny lekarz wziął ją na obserwacje okazało się, że ma zapalenie dwunastnicy...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...