Skocz do zawartości
Forum

Niepokojące objawy i wyniki badań a ciąża


Gość hermiona20

Rekomendowane odpowiedzi

Gość hermiona20

Mam 20 lat, jestem w 10 tygodniu ciąży. Od paru dni czuję się bardzo źle; mam powiekszony lewy węzeł nadobojczykowy, odczuwam też silny ból pod pachami, pod jedną (też lewą) wyczułam zgrubienie. Od trzech dni mam też bardzo silne bóle kolan. Ból jest tak silny, że nie mogę normalnie spać, zrobienie paru kroków jest
bolesne. Staram się te kolana masować, ale to niewiele daje. Zauważyłam też, że z obu piersi wydziela się mętna, lekko biaława wydzielina. Nie wiem, co jest tego powodem. Na pewno to nie jest pokarm, bo to jeszcze za wczesna ciąża; wcześniej nie miałam takiej sytuacji.
Zrobiłam morfologię i okazało się, że mam podwyższone limfocyty, RDW-CV. OB i CRP też dużo powyżej normy.
Martwię się. Po niedzieli muszę iść do lekarza. I teraz tak: pójść do rodzinnego czy do ginekologa (wizyte u gina miałam mieć za dwa tygodnie, ale w tej sytuacji nie wiem, czy jej nie przyspieszyć)? Co może być przyczyną takich objawów, i wyników badań (niektóre wartości morfo, OB, CRP powyżej normy)?
Boję się o ciąże, dlatego martwi mnie to wszystko.

Odnośnik do komentarza
Gość hermiona20

Jest jeszcze jedna rzecz, o ktorej wczoraj zapomniałam napisać, a która chyba jest istotna: od tych kilku dni utrzymuje mi się stan podgorączkowy (specjalnie mierzę temp. w różnych porach dnia, i zawsze mam 37 i trochę)

Odnośnik do komentarza
Gość hermiona20

To wiem, ale zastanawiam się, czym to jest spowodowane; wcześniej nie miałam takich objawów. Pojawiło się to w zasadzie nagle, natomiast jest to bardzo dokuczliwe (ból kolan, pod pachami jest nie do wytrzymania) i niepokojące. Nie palę, nie piję, nie ćpam. Na nic przewlekłego nie choruję. Nie mam też żadnego przeziębienia, grypy itp. Martwi mnie ten węzeł, ten stan podgorączkowy, wyniki badań - podwyższone wartości. Do tego dochodzi jeszcze ta wydzielina z piersi.
No nie wiem, co może dawać takie objawy?
W ciąży nawet błahe dolegliwości mogą być niebezpieczne.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...