Skocz do zawartości
Forum

Ból głowy


Rekomendowane odpowiedzi

Witam od dawna męczy mnie ból głowy który od dziecka uważany jest za migrene kiedy byłam mała pamiętam jak nie mogłam chodzić po schodach ponieważ rozsadzało mi głowę, ale później ustąpiło w zasadzie zapomniałam o bólu. Teraz po latach znowu wrócił silny ból choć z chodzeniem po schodach nie mam problemu ale kiedy boli sztywnieje mi cała głowa a poruszanie szyją sprawia ból, tabletki przeciw bólowe działają jak nasenne gdyż na chwile ujarzmiają ból. Tydzień boli potem na dwa przechodzi i tak w kółko . Ostatnio byłam z mężem na basenie i nurkując poczułam ból jakby miała mi wybuchnąć głowa a może pół minuty byłam pod wodą, od tamtej pory ból się na silił czasem ustępuje ale wraca mniej lub więcej nasilony. A kiedy boli mnie wieczorem i zamykam oczy mam wrażenie że płynę a żołądek podchodzi mi do gardła jakbym miała wymiotować w dodatku mieni mi się przed oczami jakby żarówka migała w biały dzień . Mimo że to mija ból jest uciążliwy i niewiem czy nie powinnam iść do lekarza nawet jak mija ból ..

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...