Skocz do zawartości
Forum

Przewlekły ból głowy


Gość Aga244

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam 18 lat. Od paru lat (z przerwami)boli mnie głowa. Podejrzewano już u mnie zapalenie zatok,wysyłano mnie do neurologa miałam robione zdjęcie czaszki i nic nie wykazano to było jakieś 3 lata temu. Później miałam mierzone ciśnienie, zawsze miałam niskie zazwyczaj 90/70. Od tej jesieni tak bolała mnie głowa że poszłam do lekarza rodzinnego, lekarz stwierdził że mam chore zatoki dostałam antybiotyk,nic nie pomógł a nawet zaszkodził na żołądek. Później brałam leki homeopatyczne S***, który trochę zmniejszył ból a od miesiąca to samo boli mnie głowa w okolicy zatok i w części potylicznej. Od ponad roku jak nie dwóch boli mnie też kręgosłup w odcinku lędźwiowym oraz szyjnym szczególnie gdy wejdę po schodach czy też się schylam ale lekarz powiedział że od kręgosłupa boli głowa tylko osoby w starszym wieku, czy to prawda? Nie wiem już co robić.. Gdzie mam się udać? Będę wdzięczna za pomoc.

Odnośnik do komentarza

Witam, od 25 dni miewam bóle głowy. Bóle występują codziennie, od rana do wieczora z małymi przerwami. Są w różnych miejscach: koło czoła, i w potylicy. Innych objawów nie mam. Czy to może być rak mózgu? Martwie się, a neurologa mam dopiero 19.08... Dodam że mam wadę wzroku -2D a okulary dopiero bedę miał 30.08. Czy to możliwe że od tego mnie boli głowa? Proszę o pomoc... Z góry dziękuję...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...