Skocz do zawartości
Forum

Ciągle zimne,czerwono-fioletowe stopy i dłonie.Diagnoza.


Gość zimnokrwista

Rekomendowane odpowiedzi

Gość zimnokrwista

Witam.Od kilku lat mam problem z zimnymi kończynami w dodatku często są czerwone/fioletowe nawet gdy jest mi ciepło.To dla mnie b.wstydliwy problem,bo jest to strasznie nieestetyczne i rzuca się w oczy.Byłam z tym u chirurga naczyniowego z podejrzeniem zespołu Reynauda(?).Lekarz zrobił test-wsadził mi dłoń pod lodowatą wodę,ręce oczywiscie zrobiły się "kolorowe",ale bólu nie czułam,co wg.niego wyklucza tę dolegliwość.Wspomniałam o moim b.niskim ciśnieniu i zasugerował badanie hormonów tarczycy.Zrobiłam je i zgodnie z normami z kartki i internetu wszystko jest w normie,przy najbliżejsz okazji wyniki pokaże lekarzowi rodzinnemu.Nie mam już pomysłu co może być przyczyną moich dolegliwości,a problem nie znika od lat i wpływa negatywnie na moją samoocenę.Dodam jeszcze,że skóra moich dłoni jest bardzo wrażliwa,często ściągnięta i zaczerwieniona szczeg.na kostkach i między palcami.Czy ktoś miał podobny problem? Do jakiego jeszcze specjalisty powinnam się udać?

Odnośnik do komentarza
Gość Grajek z Pomorza

Polecam znachora, zielarza, specjaliste od medycyny naturalnej. Sam nie bylem juz u lekarza przez dlugie lata, wystarczy sluchac prawdziwych lekarzy, takich którzy dosłownie leczą, tylko że wtedy przeważnie trzeba się wziąść za sport, ZDROWE naturalne jedzienie, troche naturalnych lekarstw i tak trzymać cały czas a gwarantuje że baaardzo wiele aspektów życia ulegnie poprawie. Że też daliśmy sobie wmówić że firmy farmaceutyczne chcą nasz leczyć, przecież to czysty handel ludzkim zdrowiem. Tam nie ma przebacz, nikt nie pyta o zdanie masz być szczepiony, a potem leczony i masz za to płacić, na starość reszte kasy wydasz na leki i witaminy dla wnuków, bo przeciez już od małego każdy niech bierze, profilaktycznie ;) Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...