Skocz do zawartości
Forum

Czy to anemia ? POMOCY !!


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Właśnie wróciłem od swojego lekarza rodzinnego z powodu codziennych i silnych bóli głowy. Bóle te miały swoje początki przez to że np. biegam, wchodze po schodach itp. Dodatkowo wczoraj miałem zawroty głowy. Inne objawy: suche usta, brak koncentracji i szybkie męczenie się (aż takie że jak ścielam łóżko to mam zadyszkę a co dopiero wf).Lekarz podejrzewa że to niedokrwistość z powodu braku żelaza. Zlecono mi badania tj. morfologia krwi itd. Nie wiem co to za choroba. Czy mam się bać ? Czy się na to umiera ? I czy z powodu tej choroby dostaje się zwolnienie z wf ? Jak się to w ogóle leczy ? POMOCY :(

Odnośnik do komentarza

Nie blady nie jestem. Ogólnie nie mam złego samopoczucia (chyba że boli mnie głowa), mam apetyt. Jedynie dobijają mnie te bóle głowy. A czy mając tę anemię jest wskazane aby ćwiczyć na wf ? Proszę nie myśleć że się wymiguje z ćwiczeń - po prostu boje się bo jak ścielam łóżko czy wchodze po schodach i mam mega ból głowy od tego to co to będzie na wf? Na rozgrzewce samej chyba zemdleje.

Odnośnik do komentarza
Gość Jacek1234

To tym bardziej nie panikuj. Bóle głowy to coś co dotyczy ogromnej masy ludzi. Jedz dużo warzyw i owoców, do tego dobrze brać jakieś multiwitaminy. A może te zadyszki masz z braku aktywności fizycznej? To normalne, że jak nie ma się odpowiedniej ilości ruchu to człowiek słabnie, sam tak miałem. I oczywiście z wynikami morfologii do lekarza.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...