Skocz do zawartości
Forum

Ceny i dostępność insuliny


Gość zuberka

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Jakiś czas temu czytałam, że nie będzie już można kupić insulin za grosz z powodu zmian w prawie. Zmartwiłam się, no ale cóż takie jest życie. Ostatnio jednak dotarło do mnie takie info, że w jednej za aptek w knurowie ( zdaje się że aptece za grosze ) sprzedają kilka typów insulin właśnie w takiej cenie. Wydaje mi się aż nieprawdopodobne, ale czy ktoś z was zetknął się może z tą konkretną apteką albo może coś więcej na ten temat powiedzieć??

Odnośnik do komentarza

Witaj!
Rzeczywiście jest tak, że niektóre apteki mają wybrane insuliny w cenie za 1 grosz. Nie ma jednak jednej konkretnej sieci, która miałaby taką ofertę. Wydaje się, że jedynym rozwiązaniem jest przejść się po okolicznych aptekach i popytać... Albo zapytaj swojego lekarza. Jest szansa, że będzie znał odpowiedź na to pytanie!

Odnośnik do komentarza

Na jednym z portali poświęconych cukrzycy widziałem listę aptek sprzedających insulinę za 1 grosz tylko za chiny nie mogę teraz tego znaleźć. Pewnie jeśli dobrze poszukasz to uda ci się odkopać tą listę, a była naprawdę dłuuga :) Wygooglowałem natomiast tą aptekę za grosze z knurowa i jeśli wierzyć temu co napisali na stronie to rzeczywiście kilka typów insuliny jest tam dostępnych w najniższej możliwej cenie.

Odnośnik do komentarza

ale nie tylko w Knurowie apteka za grosze ma leki dla diabetyków po 1 gr - też u mnie w Płocku jest przygotowana taka oferta. Ale generalnie chyba nie ma jakiejś z góry ustalonej listy aptek, które sprzedają te leki po symbolicznym groszu.

Odnośnik do komentarza
Gość innyktoś

ta insulina po 1 gr to jest bomba rozwiązanie dla cukrzyków z Knurowa czy z Płocka. Tak na prawdę za grosze mogą dalej skutecznie się leczyć. Ciekawe kiedy inne apteki w kraju pójdą tym śladem zarzucą nas podobnymi promocjacmi.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...