Skocz do zawartości
Forum

Wada wzroku a praca


matx969

Rekomendowane odpowiedzi

Witam... mam 19 lat i wadę wzroku -2.25 i -3 w oczach.Jestem w klasie maturalnej liceum humanistycznego.Rozważam co robić dalej w przyszłości, myślałem o Bezpieczeństwie wewnętrznym i policji, ale przeczytałem w internecie temat, że wada wzroku utrudnia w zyciu zdobycie pracy poszczególnych.Spodziewam się, że jeszcze wzrok mi się pogorszy niestety.Bardzo proszę o odpowiedź jakie zawody itp ogranicza wada :/

Odnośnik do komentarza

Do tego czasu, to pewnie miałaś już jakąs laserową korekcję wzroku bądź np soczewki, aczkolwiek mnie np po soczewkach bardzo piekły oczy. często miałam jakies infekcje itd. dlatego tez zdecydowałam się na laserową korekcję wzroku lentivu w Optegrze. Krótki okres rekonwalescencji a z wadą zeszłam do zera ;)

Odnośnik do komentarza

Zawsze można zrobić zabieg laserowej korekcji wzroku, to chwila moment i te zabiegi są w pełni bezpieczne tak naprawdę. I do zera można z wady wzroku zejść. Ja bym poleciła tą poradnię https://pryzmat-okulistyka.pl/ i ich Mikrochirurgię Okulistyczną w Gliwicach. Mają na pewno wysokiej jakości sprzęt i genialnych specjalistów. Kwalifikację do korekcji wady wzroku można też wykonać w placówce w Rybniku. I ceny też są bardzo w porządku. Za same konsultacje jak i za zabiegi. Oczywiście też zależy od wybranej metody. Widełki to 2200-2800 za jedno oko oczywiście. Jak się porówna w innych klinikach to wychodzi naprawdę korzystnie.

Odnośnik do komentarza

no mi moja wada bardzo przeszkadzała w pracy dlatego zdecydowałam się na koekcję wzroku - jakoś pod koniec lutego mi się udało to zrealizować. I szczerze mówiąc jestem mega zadowolona! super wygodnie jest bez okularów i doskonale widzę teraz! jestem bardzo zadowolona

Odnośnik do komentarza

Jeśli wada wzroku przeszkadza w pracy, to można poddać się zabiegowi korekcji laserowej; ja się takiemu zabiegowi poddałam w klinice pani dr Agnieszki Nowosielskiej, nie żałuję wydanych pieniędzy, bo poprawa jest znaczna.

Odnośnik do komentarza
W dniu 23.09.2020 o 11:19, Gość OlekOlek napisał:

Ja przez takie problemy ze wzrokiem nieomal nie dostałem pracy. Dlatego zdecydowalem  się na laserowa korekcję wzroku a dokładniej w Optegrze zabieg lentivu, na który na całe szczęście udało mi się zakwalifkować. 

Dla mnie korekcja wzroku okazała się byc super opcją, z tym ze ja miałem metode Clearvu, też w Optegrze. Dzięki temu dostałem pracę, bo gdyby nie to to nie wiem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...