Skocz do zawartości
Forum

szukam neurologa/neurochirurga


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam 27 lat od roku mecze sie z bolem glowy. Co wykazalo torbiel szyszynki Ok 2 cm ... pojawia sie co pol.roku wodoglowie z powodu wzrostu torbiela i ucisku na III komore . Szukam lekarza ktory jest wstanie podjac sie pelnej diagnozy i leczenia wlacznie z operacja mozgu.
Co na ta chwile podobno jedyny sposob abym wrocila do zycia .

Prosze o pomoc i ratunek .

Mozliwosc przeslania przeze mnie dokumentacji medycznej .

Odnośnik do komentarza

Koniczynka, Twój neurolog powinien wskazać Ci kogoś lub przynajmniej placówkę, w której umieliby Ci pomóc. Do diaska, chyba jeździ na jakieś sympozja i konferencje. Dla mnie właśnie najbardziej oburzające jest nie to, że ktoś nie potrafi sam pomóc, ale że nie wskaże możliwości. Na Twoim miejscu sama wyszukałabym placówki neurochirurgiczne w Polsce i tam bezpośrednio słała pytania. Kiedyś dobrą opinię miał ośrodek w Bydgoszczy( jeździli nawet z Gdańska), ale nie wiem, jak jest teraz. Życzę powodzenia

Odnośnik do komentarza

Polecam dra Sławomira Barszcza Instytut Psychiatrii i Neurologii na ul. Sobieskiego w Warszawie oraz dra Andrzeja Koziarskiego Szpital WIM Szaserów 128 w Warszawie. Przez obu byłam operowana. Są specjalistami od przypadków "niemożliwych" 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...