Skocz do zawartości
Forum

zatkane ucho


Gość kamilfso

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich , mam problem i rece mi.opadają otoz od dluzszego borykam sie z zatkaniem ucha w sensie uczucie pelnosci itp objawia sie to tym ze np sluchajac muzyki gorzej slysze niskie tony i ogolnie kijowe uczucie so tego ciagle mam zatkany nos i katar .podczas smarkania jest taki trzask , jakby cos sie probowalo odblokowac np robie tak ze zamykam usta i nos i dmucham i czuje jak w uszach tak je wypiera . a teraz dalej postanowilem poksc z tym do lekarza 1 wizyta audiometr , wynik idealny . lekarz stwierdzil ze czego ja szukam ale ja mu mowie jaka jestbsytuacja . zajrzal do ucha woskowiny nie ma ale mam zassane bebenki w.uszach przez katar wiec dawal mi rozne krople obkurczowe itp , tabletki co.wizyta audiometr i recepta na.okolo 80zl. i tak w.kolko nic nie dalo wiec goscia olalalem bo ilez mozna sluchac tego samego i za kazdym razem zmiana tabletek a.nawet poprzednich nie wykonczylem a wizyta co 3 tyg . porblem zostal , i teraz boje sie ze albo jestem gluchy albo pojde do.innego i bedzie.mi.chcial robic punkcje , lub robic cos z przegroda bo zazwyczaj to lewa dziura i.lewe ucho mam zatkane i zrobi punkcje i potem zatoki beda nawalac i sie boje tego bo kazdy kto.mial to robione mowi unikaj jak ognia ze bede zalowac . to co ja mam zrobic ?? mam 25 lat i juz brakuje mi pomyslow chyba pojde do innego ale.moze tez ktos na forum cos podpowie . bede bardzo wdzieczny za pomoc bo to jest takie irytujace slucham muzyki to to lepiej slysze na.prawo lewe jakbym mial wode w uchu i ten.katar ktorego sie pozbyc nie umiem chyba ze to alergia

Odnośnik do komentarza

No właśnie zacznij od badań bo być może że winowajcą jest jakaś bakteria. Idź do rodzinnego i poproś o skierowanie na Morfologię,CRP,mocz,wymaz z nosa/gardła. Nigdy nie próbuj więcej w ten sposób zamykając usta i nos przepychać powietrza bo możesz uszkodzić narządy słuchowe,zatkać zatoki a to bardzo bolesna sprawa. Jeśli laryngolog bez konkretnych badań przepisuje Ci leki to miałeś rację że go "ochlapałeś" :)

Odnośnik do komentarza

no ostatni raz powiedzialem mu ze jest nieudacznikiem i bankowcem który nabija kase aptekarzom , no popatrz a ten mowil no jak ci to pomaga to możesz delikatnie zatkac nos i dmuchnać , co za frajer i łajza , no jutro ide po skierowanie bo to już się robi nudne ......

Odnośnik do komentarza

mnie lekarz zrobił wymaz- okazało się że to problem bakteryjny- dostałam celowany antybiotyk , oraz szczepionkę uodparniającą do nosa polyvaccinum- już po pierwszej 6-cio tygodniowej serii uodparniania była wyraźna poprawa , ale dla utrzymania efektu kurację mam powtórzyć na wiosnę . Z doświadczenia widzę że warto na początek postawić dobrą diagnozę zanim zacznie robić się jakiekolwiek inne ruchyi leczyć na chybił- trafił.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...