Skocz do zawartości
Forum

Problem z zasypianiem


Gość Ewelonka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :) Od kilku tygodni mam problem z zasypianiem, mecze się godzinami zanim zasne i czesto miewam mdłości. Mam 19 lat, nie jestem w ciąży, nie mam raczej żadnych chorób ani problemów zdrowotnych. Oddaje honorowo krew, czy to może mieć z tym związek?

Odnośnik do komentarza

Spróbuj wyciszyć się tego wieczoru przed snem, przewietrzyć pokój, włączyć muzykę relaksacyjna i zjeść lekką kolacje.
Ewentualnie możesz zażyć syropu delikatnie uspokajającego i działającego na sen (ja brałam neospasminę, ok.5-10ml). Pamietaj jednak ze naturalne metody są najskuteczniejsze.
Gdyby to nie pomogło skonsultuj się jutro z lekarzem.

Odnośnik do komentarza

Dziękuję za odpowiedzi. Klade się zazwyczaj o 22 a nawet czasem przed i czesto zasypiam około 1-2. Co do zmeczenia fizycznego, ćwiczę godzine dziennie, próbowałam też muzyki i pokój zawsze wietrze przed snem. Najgorsze sa odruchy wymiotne bo przez to czesto musze wstawać

Odnośnik do komentarza

Bardzo wątpię, aby bycie honorowym krwiodawcą miało jakikolwiek związek z bezsennością. Moje w Twoim życiu wydarzyło się ostatnio coś przykrego albo bardzo ważnego? Jak zaczęłam bardzo źle sypiać na 5 miesięcy przed ślubem. Nadchodząca uroczystość tak mnie stresowała, że o śnie nie było mowy. Musiałam iść do apteki po jakieś proszki, bo inaczej w dniu ślubu nawet najlepsza kosmetyczka by mi nie mogła. Zaczęłam brać forsen forte z melatoniną i w ciągu 1,5 tygodnia mój organizm wrócił do normy, a ja w końcu się uspokoiłam, co z resztą zostało mi do dzisiaj:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...