Skocz do zawartości
Forum

Podwyższona prolaktyna


Gość wojtekaga2008

Rekomendowane odpowiedzi

Gość wojtekaga2008

Witam
Mam pytanie od okolo roku mam problemi ze zdrowiem.zaczelo sie odkad zaczely mi wychodzic 3 naraz zeby madrosci(mam 30 lat).mialam bol lewej reki uczucie szczypania-ecg serca OK,powiekszone wezly colonne szyjne boczne guzki o rozmiarach 1cm potwierdzillo USB szyji,szczekoscisk uczucie niezlokalozowanego bolu ala policzek ala zab(osemka),gol lewego ucha (wszystkie badania ma ucho OK) gol Sironi i straszny gol glowy po lewej stronie lewej ikrecenie sie w glowie oraz problemi ze wzrokim tzn widzenie podwojne zwezanie i rozszezane zrenic,gol glowy ma czole oraz z tylu glowy przy kregu szyjnym mialam robiony tomokomputer glowy i rezonan magnetyczny wszytko OK.do tejpory mam gol ucha po lewej stronie gol ala zuchwybpo lewej stronie gol glowy po lewej stronie czasem ma czole i i z tylu glowy.mam pytanie czy rezonans magnetyczny bez kontrastu jest dokladny tal jak z kontrastem tzn.chodzi mi czy moge miec cos wglowie a rezonans magnetyczny bez kontrastu tegonie wykazal?co mi Mosè dolegac bonus wszystkie badania zrobilam a dalej sie alé czuje.wezma mnie niebawem da wariatke.dodam jeszcze ze w tym miesiacu zrobilam badania krwina hormony i okazalo sie ze mam powiekszony prolaktyne. Niewiele bo normajest do 24 a ja mam34 alé mam tez mlekotok.mam powtorzycbadanie nahormony z testem ma hipoprolaktyne.moge miec Giza przysadki to rezonans tego nie widzial bez kontrastu dodam.dziekuje da odpowiedzi zrezygnowana

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...