Skocz do zawartości
Forum

Schudnięcie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam 13 lat mam 175 wzrostu. Wazę 80kg dość sporo.
Odchudzam się od miesiąca ale nie widzę szczególnych efektów. Chciałbym porad o diete, co mam jeść na śniadanie i ile posiłków w ciągu dnia i co ile godzin. Jeżeli chodzi i ćwiczenia to robię pół brzuszki i od czasu do czasu do 2-3 dni tak zwaną szóstke Weidera czy jak tam się to pisze :). Zaproponujcie mi rady co mam jeść i co ile, jakie warzywa owoce chleb itd. I też ćwiczenia jakie polecacie. :) Najbardziej zależy mi na zrzuceniu tkanki tłuszczowej z nóg i twarzy :) ale z brzucha też :) Pomocy.

Odnośnik do komentarza

Kolego w Twoim wieku wystarczy wprowadzić dietę zero cukru,produktów przetworzonych,dużo wody mineralnej-niegazowanej i dużo ruchu. :) Wszystko samo się ustabilizuje. Pamiętaj że jesteś w fazie rozwoju i przypuszczam że jeszcze kilka cm Ci przybędzie. Pamiętaj że Twoje organy wewnętrzne mogą nie do końca w stosunku do wzrostu być rozwinięte. Nie jednego Twojego rówieśnika już w szpitalu widziałam z tzw. niewydolnością organów. Masz 13lat a wiedz że mężczyźni fizycznie rozwijają do 21r.życia. Co za tym idzie również występują "niedopasowane proporcje" ciała.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...