Skocz do zawartości
Forum

Test ureazowy


Gość Kartofelka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kartofelka

Witam bylam dzis na gastroskopi i dostalam szybki test ureazowy suchy.Mam pytanie bo nie wiem co mam zrobic pisze tam zeby przylozyc ten krazek na 2 badane wycinki a tam jest cos na tym krazku wiex mam cos robic czy nie bo nie wiem Pomocy!

Odnośnik do komentarza

To może i gastroskopię niedługo będzie się robiło samemu? Pierwszy raz słyszę, że ktoś dostaje wycinki, by sobie zrobił test. Mnie gastrolog poinformował po badaniu, że jest HB, czyli zrobił to sam. Może coś się w tej kwestii zmieniło i stawiają na większą samodzielność pacjenta. Idę niedługo na kontrolną, wię na wszelki wypadek wyszukałam w wikipedii http://pl.wikipedia.org/wiki/Szybki_test_ureazowy . Jak coś, to będę przygotowana ;)

Odnośnik do komentarza
Gość kartofelka

No minela juz godzina, jest tylko napisane co tam podalam i jezelli ten krazek zmieni kolor to mam ta bakterie ale na tym nic sie nie dzieje,a z tym i z zdjeciami musze pojsc do lekarza ktory mnie skierowal na ta gastroskopie

Odnośnik do komentarza

Skoro nic się nie dzieje, nie zmienia koloru ( tak wynika z tego linku, który wkleiłam), to może znaczy, że nie masz bakterii? Wiem, że są do kupienia w aptece testy na obecność HB z krwi i kału, może ten działa podobnie? Chyba rzeczywiście dzwoń, żeby się upewnić.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...