Skocz do zawartości
Forum

Usuwanie brodawek


Gość maxika

Rekomendowane odpowiedzi

nie nie, chodzi mi po prostu ze ja chce je wyciać, bylam u dermatologa powiedzial ze jak mi przeszkadzaja to spokojnie mozna je usunac, ja jednak nie chce robic tego panstwowo, bo nie raz juz sie bardzo przejechalam, chcialabym zrobic to prywatnie, tylko troche nie wiem gdzie...

Odnośnik do komentarza

trzeba bylo je wyciac, tz innego sposoby niestety nie moglo byc, w dziecinstwie mialam robione cos takiego pradem, nie wspominam tego milo :) jednak teraz jestem juz po zabiegu, zrobilam u siebie w lux medzie, szybko, nawet nie bolalo ai blizy raczej nie ma, lekkie zaczerwienienie mam ale to norma pewnie, wyglada po prostu jak by mnie cos ugryzlo:)

Odnośnik do komentarza
Gość lekkoostra

możesz powiedzieć gdzie w lux medzie robiłąs zabieg? jak to wygląda? Czy potrzebne jest skierowanie wcześniej, jakieś konsultacje z lekarzem? Leczę się w ich przychodniach i chętnie bym się rozejrzała i zrobiła porzadek z moimi znamionami na plecach. a najchetniej przed wakacjami!

Odnośnik do komentarza
Gość lekkoostra

rozumiem, dzięki za wyjaśnienia. Ja jestem z Warszawy, więc rzeczywiście musze pójść i podpytać. Czasami ktoś może podpowiedzieć np. konkretna klinikę lub lekarza ;) staram się korzystać ze sprawdzonych miejsc, no ale w takim układzie pojde do mego lekarza ogólnego w LM i wypytam.

Odnośnik do komentarza
Gość lekkoostra

zgadza się, placówki są w każdym większym mieście, ale mi właśnie chodzi o to czy ktoś może polecić konkretną placówke w warszawie, gdzie usuwają znamiona. A tak ogólnie, jesli patrzeć na ilość placówek LM w polsce, to duży plus, wyjeżdzając poza swoje miejsce zamieszkania, zawsze gdzieś w pobliżu masz przychodnie - dobre dla osób które mają abonament wykupiony.

Odnośnik do komentarza

problem taki ze jak poda sie nazwe to pewnie skasuja, bo jednak bedzie brane za reklame. Ale wlasnie o to chodzi ze w kazdym lux medzie zrobisz ten zabieg, nie zaleznie gdzie pojdziesz:) wiec zadzwon do najblizszego lux medu i napewno udziela Ci takiej informacji:)

Odnośnik do komentarza

Oczywiście w pierwszej kolejności musi to zobaczyć lekarz i ocenić. Zanim jednak zdecydujemy się na taki lub inny zabieg (np. wymrażanie), można spróbować metod naszych prababek czyli zastosować glistnik jaskółcze ziele. Z moich wieloletnich obserwacji wynika, że często dość skutecznie działa nie tyle świeży sok co nalewka alkoholowa. Garść ziela zalewamy alkoholem 40% (około 1 cm powyżej ziela) i odstawiamy na około 2 tygodnie do maceracji. Po tym czasie można smarować brodawkę, która często dość szybko znika. Wielokrotnie się to sprawdziło u licznych znajomych.

Odnośnik do komentarza
Gość lekkoostra

miałam już wykonany zabieg usunięcia znamion. nie lubie odkładać takich spraw, wiec poszłam za ciosem. Zabieg szybki i skuteczny. używają fal radiowych -aha! bo robiłam właśnie we wspomnianym lm :) tak czy inaczej zabieg był szybki i ślad który został jest minimalny, ma się jeszcze zmniejszyć, bo o dzabiegu minęło niewiele czasu. Ale ogólnie oceniam bardzo na plus.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...