Skocz do zawartości
Forum

Brak efektu powiększenia ust


Gość dsdsd

Rekomendowane odpowiedzi

Zbyt małe i wąskie usta zawsze były moim kompleksem,postanowiłam wydać swoje oszczędności i udać sie do kliniki medycyny estetycznej, najpierw na wizytę a po paru dniach miałam przyjść na zabieg. Trochę się obawiałam,ąle jednocześnie cieszyłam sie,że wreszcie bedę mieć ładne pełne usta, na rozmowie zaznaczylam,że chce by efekt był naturalny i nieprzerysowany .

Pani lekarz zapewniała,że na pewno nie wyjdą 'kaczory' a efekt będzie ładny i usta będą trochę odstające i takie 'całuśne' . Po całym zabiegu , gdy spojrzałam do lustra wprawdzie mówiąc troche byłam rozczarowana , usta praktycznie nic się nie powiększyły, ale mimo to mówiłam,że mi się podoba by nie sprawić przykrości, bo na pierwszy rzut oka babka wywarła na mnie pozytywne wrażenie,a ja,że jestem trochę wrażliwa i mało asertywna postąpiłam jak postąpiłam :/ . Miałam troche opuchnięte wargi od igły i myślalam,że jak zejdzie opuchlizna to się uformują.. Na następny dzień po przebudzeniu pierwsze co zrobiłam spojrzałam do lustra i bylam zła i wściekła ,że wydałam tyyle kasy a nie mogłam doszukać się żadnego efektu :( ..

Mimo to,że zapewniałam pani lekarz ze mi sie podoba zadzowniłam do niej po południu i powiedziałam,że jestem troche rozczarowana bo nie widzę specjalnie żadnego efektu .Czuje sie oszukana. Ona mi wmawiała przez telefon,że miał byc delikatny efekt powiekszenia i taki wyszedł, tylko ja nie mogę się tego doszukać. Prosiłam przynajmniej zwrot połowy kosztów ale powiedziała,że nawet nie ma takiej opcjii, nawet na rabat nie mogłam liczyć.. Bede mieć nauczyke na przyszłość ..

Odnośnik do komentarza
Gość Like do it

spójrz na to z drugiej strony, lepiej że tylko trochę się powiększyły niż miały by wyglądać jak u kaczki... moim zdaniem tak jest lepiej. Jak chcesz zawsze mozesz spróbować powiekszyć je makijażem czy np pomadką powiększającą usta ( bo takie są dostępne w sklepach)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...