Skocz do zawartości
Forum

Kłucia na całym, ciele, wyrywanie ze snu i dzwonienie w uszach.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Ponad miesiąc temu wypiliśmy ze znajomym dwie butelki Barmańskiej, nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie to, że tego samego dnia (wieczorem) nie mogłem zasnąć przez całą noc (nie byłem pijany). Gdy czułem, że już zasypiam nagle czułem jakbym został porażony prądem na ułamek sekundy i błyskawicznie wybudzałem się i musiałem otworzyć oczy by dziwne "zgniatanie" ustało. Ów zgniatanie objawiało się tym, że nie mogłem sie ruszyć, ale tylko przez chwile. Od tamtej pory te "walnięcia" przed snem oczywiście zaczęły ustępować, ale to nie wszystko. Po kilku dniach od tamtej koszmarnej nocy, zacząłem być słaby, otępiały, jakbym był pijany. Minęło to jakieś dwa - trzy tygodnie temu. Myślałem, że to koniec dolegliwości jesiennej (obwiniałem jesień za wszystkie te problemy) lecz pojawiło sie coś nowego - kłucie w całym ciele, dosłownie wszędzie, zdarza się, że kłucie występuje w tricepsie i na prawej stronie żeber w tym samym momencie + dzwonienie w uszach. Mam wrażenie, że dzwonienie dociera bardziej z prawego ucha niż z lewego. Kłuje mnie nawet gdy teraz pisze tego posta - pod łopatką i na karku, trwa to kilka chwil ale jest to bardzo drażniące. Przeglądałem kilka stron traktujące o zdrowiu i wydaje mi się, że tamte niewinne posiedzenie przy barmańskiej nawywijało z moją wątrobą.

Czy to możliwe, że jesień tak na mnie wpłynęła? Może to jakieś choróbsko związane z moim pięcioletnim nałogiem papierosowym? A może jestem cholerykiem jak mój ojciec?

Odnośnik do komentarza

Hehe "choleryku" :))
A mi się wydaje że to sprawy neurologiczne. Wybierz się do lekarza po skierowanie do neurologa. A w między czasie polecam magnes na lepsze przewodnictwo neuronów. W najwyższej dobowej dawce najlepiej jeśli będzie połączony z wit. B6.

Odnośnik do komentarza

~chou1
Jak już to magnez. :) Magnes i magnez to dwie różne rzeczy :D

Przepraszam za literówkę i dziękuję za zwrócenie uwagi. :)
Pora późna więc pomylić się można... Ale co racja to racja: dwie różne rzeczy :) Miłej nocki życzę.

Odnośnik do komentarza

Dobrze by bylo pokazac sie neurologowi.Byc moze byl to mikroudar .Poczatkowo nie wyczuwa sie ale mojemu mezowi drgala reka podczas sniadania i bylo to udarem.Konsekwencje moga byc duze lub mniejsze.Teraz ma kilka razy na dobe taki bol jak strzal w glowe.Po nim czuje sie otepialy przez jakis czas.Ma rowniez jakies bole klujace po ciele.Lekarze najchetniej pokazaliby mu metryke aby juz sie pakowal na tamten swiat.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...