Skocz do zawartości
Forum

Ślinotok, mdłości, rozdrażnienie i napady apetytu


Gość ilo09

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chciałabym się dowiedzieć czy moje objawy mogą wskazywać ciążę, jeśli nie to co to może być? A mianowicie, pod koniec listopada 2010 r zauważyłam białą wydzieline o serowatej konsystencji, piersi i brodawki były bardziej wrażliwe niż zwykle. brzuch zrobił się wzdęty i jednej nocy miałam ślinotok. 1 grudnia dostałam okresu ( wypadł w terminie) trwał 3 dni i był skąpy( zazwyczaj trwa 5-6 dni) często chodziłam do toalety. 15 grudnia znów zaczęłam krwawić, trwało to 4 dni, i niczym nie rózniło się od zwykłej miesiączki (cykle zazwyczaj trwają u mnie 23-26 dni, lecz czasem zdarzało mi się krwawic w połowie cyklu lecz nie często). Od tego krwawienia ciągle czuje się zmęczona, piersi juz tak mnie nie bolą, jestem senna, mam często nudności lecz nie wymiotuje. Ślinotoku także już nie ma, raczej czuje wilgotne kąciki ust, i rozdrażnienie. zauważyłam także ciemne obwódki wokół sutków. Piersi się nie powiększyły. Brzuch także nie jest wzdęty. kolejne krwawienie dostałam 9 stycznia. przed tym krwawieniem bardzo źle się czułam(jak przy przeziębieniu, brzuch mnie nie bolał) wzięłam 1 tabletkę przeciw bólową, położyłam się spać a gdy się obudziłam zaczęłam krwawić. Krwawienie trwało 5 dni, pod koniec krwawienia występowały tylko rano, wieczorem nie. ostatniego dnia wydzielina buła brunatna(wcześniej nigdy u mnie nie występowała). Gdy krwawienie się skończyło nadal czuje ból brzuch jak zazwyczaj przed miesiączką. Wciąż mam mdłości, zwłaszcza gdy nie zjem. jem czesto w małych ilościach. już po 30 od zjedzenia znów muszę zjeść, jak nie zjem jestem jeszcze bardziej rozdrażniona. Nie przytyłam. Czy to możliwe że jestem w ciąży? Czy może to jakies zaburzenia hormonalne? Dziękuje za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

Cześć, objawy, o których piszesz prawie w 100% zgadzają sie z początkowymi symptomami ciąży, zwłaszcza ten ślinotok, mdłości, rozdrażnienie, senność, napady apetytu. Najlepiej, gdybyś wykonała test ciążowy - wtedy będziesz miała pewność. Nie powinnaś natomiast, nie mając pewności, w jakim jesteś stanie, brać żadnych tabletek przeciwbólowych ani inych lekarstw, bez konsultacji z lekarzem. Jeśli po wykonaniu testu wynik będzie negatywny, twoje objawy mogą wskazywać na zaburzenia hormonalne. Jak dla mnie, objawy, o których piszesz, to nic innego jak ciąża. A krwawienia w początkowych miesiącach ciąży mogą występować, więc to nic dziwnego, że krwawiłaś i mogło ci się wydawać, że to normalna miesiączka (choć mniej obfita). Pamiętaj o zdrowym odżywianiu i odpoczynku. Dbaj o siebie i się nie przemęczaj. Pozdrawiam ciepło!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...