Skocz do zawartości
Forum

Piekąca wysypka na plecach


Gość Lenka2014

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mój problem zaczął się w niedziele, poczułam ukucie na plecach na początku myślałam,że to zwykła krostka ( cierpię na trądzik ) jednak miała inną powierzchnię, poszłam do lusterka i się przeraziłam, plama? bąbel? około 2 cm czerwony jakby mnie coś ugryzło tyle,że nic mnie nie ugryzło, przy dotyku piekący, ból kłucjący posmarowałam maścią ale nic nie dało, na następny dzień poczułam ból pod pachą udałam się do dermatologa pani pooglądala zbadala powiedziała,że nie jest pewna ale może być to półpasiec tyle,że jako dziecko jakieś 8 lat też miała półpasiec natomiast ospę przeszłam bez objawowo, pamiętam,że wtedy było mnóstwo grudek i pęcherzyków i mocno swędziało, teraz brak grudek, pęcherzyków tylko czerwona plama? bąbel? inna teza to,że to jakaś alergia tyle,że nic nie wiem aby miała na coś alergie ale też nie miałam żadnych badań w tym kierunku, lekarka ( a jest dobrym doktorem hab. ) powiedziała,że na wszelki wypadek abym wzięła leki na półpasiec jak nie przyjdzie to mam przyjść. Ogólnie czuję się ok, tyle,że ten ból pod pachą - węzły nie powiększone, 2 tyg temu morfologia idealna. Posmarowałam maścią troszkę bledsze to jest ale grudek, pęcherzyków nie ma. Co to może być czy faktycznie półpasiec czy coś innego? Czy ktoś miał podobnie? Dzień wcześniej wieczorem jadłam chipsy i piłam piwo bezalkoholowe ale nie wiem czy to ma związek

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...