Skocz do zawartości
Forum

Ból głowy , osłabienie nóg ,ból pod kolanami, osłabienie


Gość Lysy098

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
mam 21 lat problem zaczął sie jakies 5 lat temu od tego ze czasem bolało mnie serce a pózniej czułem dyskomfort z lewej strony szyi az do szczeki , poźniej pojawiło sie to z prawej strony i tez był ucisk na klatkę piersiowa. wtedy bedac u lekarza powiedział ze to na tle nerwowym. od roku czasu mam takie dziwne pulsowanie w ciele i tak jakby lewa skroń mi pulsowała , od czerwca czuje osłabienie nóg i dyskomfort z tyłu kolan,doszło do tego jeszcze burczenie w brzuchu ,gazy ,czasami biegunki ,śmierdzace stolce tak jakby koloru żółtego, jeszcze jak napnę mieśnie to zaczynaja "skakać" , miesiac temu po imprezie pojawiło sie osłabienie czeste braki apetytu ból głowy z tyłu ,dziwny dyskomfort z prawej strony twarzy , skakajaca temperatura (raz jest 37 za jakiś czas 36,6 albo wstaje rano 36,0) dość czest jest mi zimno ,mam suchą skórę twarzy i rąk i zauwazyłem pogorszenie wzroku.
Miałem rezonans głowy i wszystko jest ok , dopplera tetnic szyjnych i nóg tez ok , mocz wszystko w normie , hemoglobina podwyższona 16,3 i RBC 5,6(podwyższone bo granica górna 5,58) i RDW-CV 10,8(obniżone granica dolna 11,5),usg jamy brzusznej ok , usg tarczycy dwa małe torbiele (2,5mm i 3mm) FT4 19,2(podwyższone granica górna 19,05), anty TPO i TG ok,badanie dna oka tez bez zastrzeżeń, kiedyś robiłem echo serca i wykazało że mam lekko przerośnięta lewą komore ale lekarz powiedział ze wszytko jest w porzadku, mam tez skoki ciśnienia tak jakby nadciśnienie. Prosze pomóżcie mi bo lekarze myślą że wymyślam. Jeszcze niedawno trenowałem sztuki walki a teraz jestem w rozsypce ..

Odnośnik do komentarza
Gość Endorfinka

hemoglobinę masz w normie. Dla mężczyzn wynosi ona do 18 g/dl. Reszta badań też jakoś znacząco nie odbiera od norm. To że jakaś wartość jest lekko podwyższona albo lekko przekracza normę nie oznacza wcale czegoś złego. Być może taka jest Twoja uroda

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...