Skocz do zawartości
Forum

Skąpomocz po wypiciu butelki wina i wody mineralnej


Gość jasasasa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wczesniej wszystko bylo ok ale wczoraj wypilam butelke wina i niezbyt dobrze sie po nim czulam (nie bylo wymiotow ani niczego innego), popijalam bardzo duzo wody po tym- wypilam cala butelke 1,5l ale od wczoraj wieczoru (to wino wypilam kolo 14) strasznie malo korzystam z toalety, praktycznie nie czuje wogole potrzeby sikania a jak siadam na toalete i sie zmuszam to troche poleci od wczoraj wieczora do dzis do tej 16 uzbieralaby sie moze mniejsza szklanka moczu, strasznie mnit to niepokoi, czy to mzoe miec zwiazek z tym alkoholem? procz tego czuje sie bardzo dobrze, nic mnie nie boli, pomocy:((

Odnośnik do komentarza

wlasnie pecherz chyba troche ruszyl bo zrobilam wiecej (moze nie az tyle co zazwyczaj ale bylo "normalnie") mam nadzieje ze nie bedzie juz problemu, nie mialam biegunki ani nie biegalam duzo, moze odwodnilam sie przez ten alkohol? Kubeczka nie mam ale to nie problem kupic w aptece jesli stan bedzie sie przedluzal

Odnośnik do komentarza

zazwyczaj nie duzo ale sikam wiecej niz dzis i wczoraj na wieczor dlatego sie zaniepokoilam ze po nocy np bylo bardzo malo a przed zasnieciem wypilam prawie cala butelke wody mineralnej. normalnie w ciagu dnia wypijam 2 kubki herbaty i 2-3 szklanki soku/wody

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...