Skocz do zawartości
Forum

Flegma w gardle, zatkany nos, duszności i kołatanie serca


Patrio

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Kiedyś stwierdzono u mnie nerwicę.Jednak ostatnio mam dziwne objawy i nie jestem przekonany czy to nerwica.A więc od dłuższego czasu nieustatnnie muszę wypluwać flegmę która zbiera mi się w gardle,mam ciągłe uczucie zatkanego nosa(wydaje również dziwne dźwięki),bóle gardła,kaszel oraz co gorsze miewam duszności których strasznie się boję.Dochodzą do tego kołatnia serca ale to raczej nerwica bo badania 4 lata temu nic nie wykazały.Zastanawiam się czy udać się z tym do lekarza rodzinnego?.

Odnośnik do komentarza

Dziękuje za odpowiedź.No strach trzyma mnie praktycznie non stop.Czasami tak się nasila że masakra.Ale najgorsze to zatoki które ciągle wydają mi się zatkane i ciągle wydają dziwny odgłos.Niby lepiej pójść do rodzinnego ale mam blokady jeżeli chodzi o chodzenie do lekarzy i mówienie im co czuję że mi dolega bo od razu wydaję mi się że patrzą jak na wariata.

Odnośnik do komentarza

Równie dobrze może to być refluks który powoduje takie objawy. Przy refluksie mamy również często problemy z zatokami a ból gardła,duża ilość śluzu,obłożony język to prawie standard. Nerwica z refluksem bardzo często chodzi w parze. Magnez w najwyższej dobowej dawce nie zapominaj codziennie brać.
Udaj się do lekarza i nie ignoruj tych objawów.

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj udaje się do lekarza.Po powiedzeniu tych objawów wspomnieć również że choruje na nerwicę ?.I czy może mi wtedy lekarz także przepisać na nią lekarstwa.Bo bez lęków pozostaje mi tylko dziwne uczucie w nosie,ból gardła i ta flegma ale jak od razu zaczynam się nakręcać to łapie mnie duszność i kołatanie serca.

Odnośnik do komentarza

A więc byłem u lekarza lecz nie mówiłem o kołataniu serca i duszności bo to zapewne sprawka nerwicy.Sprawdzała mi gardło to powiedziała że jest ok i dała mi skierowanie do laryngologa.A co do duszności i kołatań to udam się raczej z tym do jakiegoś psychiatry bo to pewnie na tle nerwowym.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...