Skocz do zawartości
Forum

Zaniki pamięci i zaburzenia koncentracji


AdamBOSS

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chcial bym was się spytać co się ze mną dzieje.
Ostatnio znalazłem na podwórku dziwnego papierosa, i chyba to był skręt marihuany. Zapaliłem to chyba 3 tygodnie temu.
Po zapaleniu obraz się zamazywał, miałem problem z pamięcią, koncentracja itd.(Można przyznać że było w miarę fajnie do czasu) Wróciłem do domu juz chyba 4 h po zapaleniu i nadal mnie trzymało, troszkę słabiej ale jednak.
Bardzo sie przestraszyłem i zacząłem czytać różne tematy do ilu godzin trzyma faza. Pisali że do 24 h. Więc mniej sie przejmowałem tym. Gdy juz nadszedł czas na spanie położyłem się spać i zasnąłem. Rano niby w domu wszystko OK a gdy nadszedł czas na wyjście z domu, znowu zaczął sie ten haj:zaniki pamieci, czas płynął powoli. Tak było przez następne kilka dni. Aż to ustało. Można powiedzieć że po tym jak przestało po ok.3 tygodniu niepalenia tego znowu zaczeło się coś dziać w drodze na trening spojrzałem na samochody i zaczęły jakoś bardzo dziwnie po woli jechać i następnie te zaniki pamieci i na niczym nie mogłem się skupić. Dobra kontynuując mam dziwne zaniki pamieci niemoge się na niczym skupić trudno mi jest czasami oglądać tv i słuchać kogoś(wcześniej nie mialem z tym problemu).
Więc, nie wiem czy może jeszcze mam te THC w sobie i to minie(powiedzcie jak to przyśpieszyć wydalenie THCjeżeli naprawde mam te THC)
Bardzo się boje o swoje zrowie, miewam czasami dziwne myśli że umieram lub podobne. W nocy strasznie się pocę. Wczoraj wieczorem mialem tak spowolniony czas że wydawało mi się że brat nie może mi zrozumieć.
A jeśli chodzi o zaniki to mam tak że jak się bardzo nie skupie na czym co powiedziałem przed chwilką to niepamietam albo niewydaje mi sie że to ja powiedzialem.
Boje się też że moge zachorować na schizofrenie itd(wcześniej normalnie mogłem się uczyć skupiać się na kilku rzeczach a teraz tylko moge na jednej) Czasami myśle że to sen.
Proszę o wszelkie rady.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...