Skocz do zawartości
Forum

Przewlekłe i wodniste stolce po antybiotykach


kamy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem kobietą 39 lat. Od pół roku zmagałam się z czerwonymi pryszczami na twarzy. Mam również przewlekły łupież i nawracające stany zapalne pochwy. Dermatolog stwierdził, że mój organizm jest prawdopodobnie zagrzybiony, wypisał mi antybiotyk NOBAXIN i szczepionkę BRONCHO-VAXOM. Po trzech dniach przyjmowania leków pojawiły się luźne stolce. Leki przyjęłam do końca, i jestem już dwa tygodnie po kuracji a stolce mam nadal luźne, wodniste. Słyszę też głośną pracę jelit. Lekarz rodzinny przepisał mi NIFUROXAZYD, biorę priobiotyki, lecz to nie pomogło. Następnie wypisano mi LOPERAMID, ale boję się go zażyć bo na ulotce jest napisane, aby nie stosować przy biegunce bakteryjnej z powodu możliwego wystąpienia ciężkich powikłań.
Moja biegunka nie została jeszcze zdiagnozowana, więc wolę nie ryzykować. Dodam, że rozwolnienie twa już prawie miesiąc, nie mam bóli brzucha i wypróżniam się 1-2 razy na dobę. Stolce są bardzo luźnie, ale bez śluzu, kolor brązowo-żółty. Na własną rękę zrobiłam morfologię krwi, wyniki mam bardzo dobre. Proszę o pomoc bo nie wiem co robić dalej.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...