Skocz do zawartości
Forum

Częste przeziębienia i grzybica


Gość Tylda18

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry ( a właściwie to wieczór bo się zmartwiłam i nie śpię).
Genralnie jestem osobą zdrową, mam 25 lat, kobieta, waga w normie, nie chorowałam na nic poważnego, oprócz kamicy pęcherzyka żółciowego - już po operacji.
Natomiast od jakiegoś czasu częściej się przeziębiam- nie ma takich "typowych" objaów typu gorączka, kaszel, katar itp. najczęściej wygląda to tak, ze bolo mnie głowa, mieśnie/kości ?? trochę jestem słaba i pocę się. Właśnie przechodzę też takie jedno. 2 tyg temu się rozchorowałam, zaczęło się od bólu głowy, obecnie objawy jak wyżej. Siedziałam pare dni w domu, brałam rutinacea- ok 3 dziennie, wybrałam resztę ( z poprzedniego przeziębienia) neoziny,-ok 5 tabl, w pierwszym tyg codziennie na noc brałam aspirynę i.....nic. Poszłam po 2 tyg do lekarza. Dostałam tez tą neosinę, i jakiś lek na alergię- zapominiałam teraz nazwy- ale zdziwiło mnie to, wątpię, ze to alergia??? Opórcz tego- od tego przeziębiania zrobiło mi się tak, ze po przebudzeniu musze szybko iść "siku", bo mam wrażenie, może nie tyle bolącego ile przepełnionego pęcherza, a załatwiam się trochę "ciurkiem". Dodatkowo- tak jak podejrzewałam na paznokciach u stóp- dużych mam przebarwienia białe- grzybica- mam przepisany na to pirolam żel. 3 krtonie miałam grzybicę pochwy- 1 raz po antybiotyku, 1 raz po silnym stresie, i..nie pamiętam, kiedyś tam jeszcze. Wtedy miałam chyba clotrimasolum w tabl i maść, ustapiło od razu. Od dłuższego czasu mam zwiększone wypadnie włosów. Dzisiaj policzyłam- przy myciu ok 125 wychodzi- długie, krótkie, wszystkie z cebulkami. Swędziła mnie tez skóra głowy, dosyć dłuuugo miałam takie objawy, może i lata. Sama "leczyłam się" szamponami prz- łup. ostatnio jak bylam u dermtaolog- BEZ OGLĄDANIA SKÓRY GŁOWY stwierdziła, że to łojotok. Na włosach nic było widać, zero łupieżu, natomiast drapałam się już w 1 dniu po myciu, zdrpaywałam takie białe coś- nie wiem, jakby naskórek z łojem??, obecnie po pirolamie, który sobie sama wymyśliłam i ziaja med. do swędzącej skóry głowy już nie swędzi, ale ten schodzący naskórek??? pozostał. Połaczyłam sobie to wszytsko w 1- zdiagnozowana już przez lekarza grzybicę paznoci, wcześniejsze grzybice pochwy, teraz te włosy, ciągłe przeziębienia...czy ja mam jakąś grzybicę ogólnoustrojową?
Dodam, że mam taki charakter, że bardzo się stresuję, żyję wręcz w premanentym stresie, gdyż nie cieszę się ze swoich sukcesów, ludzie mówią, ze mam zaniżone poczucie wł wartości. zaczęłam już terapię z psychologiem, ale jestem już wykończona, chyba niejedna 60 latka trzyma się lepiej ode mnie. zaniedbałam swoje zdrowie, musze to ponaprawiać, od czego mam zacząć, do jakiego lekarza się udać najpierw?? jestem już gotowa nawet płacić za wizyty prywatne, byleby lekarzowi chciało się dojść do pacjenta...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...