Skocz do zawartości
Forum

Przewlekłe stany podgorączkowe a niekorzystne wyniki gastroskopii


Gość Przemek32

Rekomendowane odpowiedzi

Witam
Mam takie pytanie. Co może być przyczyną przewlekłych stanów podgorączkowych? To znaczy rano po przebudzeniu temperatura normalna 36.5-6 , a po południu i wieczorem wzrasta do 37.1-2. Dodam że zle się przy tym czuję. Jestem osłabiony i wiecznie zmęczony.

Z badań miałem robioną kolonoskopie , gastroskopie. Pół roku temu RTG płuc , morfologia , CRP , OB i mocz. Wszystko w normie poza Gastroskopią w której lekarz zdiagnozował poszerzenie wpustu oraz refluks żółciowy.

Czy to od tego przewlekłe stany podgorączkowe i złe samopoczucie czy powinienem szukać dalej?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Dziękuję za odpowiedż

Biorę Emanera na refluks ale lekarz jakoś nie wpadł na B12.
Czyli takie wachania temperatury to rzecz normalna? Nie powinno być tak że temperatura przez cały dzień powinna wynosić 36.6?
Nie powinienem szukać przyczyny takiego stanu rzeczy?

Odnośnik do komentarza

Na 100% w ten sposób funkcjonuje organizm. Możesz poprosić kogoś z rodziny/otoczenia by sprawdził czy też tak ma. :)
Emanera to IPP i przy dłuższej terapii może hamować wchłanianie B12.
Objawem ubocznym leku mogą być bóle mięśni i stawów, osłabienie mięśni.

Odnośnik do komentarza

Naczytałem się w internecie że jak są takie codzienne stany podgorączkowe to coś się dzieje w organizmie.
Już sam nie wiem w co wierzyć.
Najgorsze jest to że ja odczuwam nawet minimalny skok temperatury i zle sie przy tym czuję. Mierzę temperature dzień w dzień po kilka razy i się nakręcam.
A może to od nerwicy?
Ostatni rok jest dla mnie naprawdę ciężki.
Już nie wiem co mam robić.

Odnośnik do komentarza

~Przemek32
Naczytałem się w internecie że jak są takie codzienne stany podgorączkowe to coś się dzieje w organizmie.
Już sam nie wiem w co wierzyć.
Najgorsze jest to że ja odczuwam nawet minimalny skok temperatury i zle sie przy tym czuję. Mierzę temperature dzień w dzień po kilka razy i się nakręcam.
A może to od nerwicy?
Ostatni rok jest dla mnie naprawdę ciężki.
Już nie wiem co mam robić.

Jeśli Cię to naprawdę tak nurtuje zadaj pytanie lekarzowi jak będziesz na wizycie. Wzrost tempki jest naturalny. Nie mierz tyle bo rozsypiesz sobie nerwy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...