Skocz do zawartości
Forum

Kłujący ból w prawej piersi, obniżenie nastroju i kaszel


Rekomendowane odpowiedzi

Mam 17 lat i wrażenie że się sypie...
Jestem otyłym nastolatkiem 109kg przy wzroście 185cm. Wszystko zaczęło się chyba w kwietniu, od kwietnia do pierwszego czerwca schudłem 8kg, tak sam z siebie, pochodziłem trochę więcej niż zwykle, przesiedziałem kilka godzin na siłowni zewnętrznej przez ten miesiąc ok. 5-6h. Na przełomie kwietnia i maja br. leczyłem się również na nerwicę, stosowałem antydepresanty. Wcześniej dodałem temat dotyczący mojej nogi i odzyskałem odpowiedź. Ale zastanawiają mnie jeszcze dwie rzeczy. Ogólnie stałem się apatyczny? ( nie chce mi się wychodzić do znajomych, bardzo pogorszyła się moja pamięć, częściej mi się spać chce niż zwykle, do tego prawie wszystko mnie denerwuje ) do tego ok. 3/4 razy w tygodniu boli mnie głowa (wieczorami), często też odczuwam kłujący ból w okolicy prawej piersi (nawet nad piersią) oraz od miesiąca mam kaszel (palę papierosy). Kaszel zaczął się 4.10.br do tego miałem katar więc wiedziałem że to przeziębienie i leczyłem się samoistnie - stosowałem leki takie jak Faringosept, syrop prawoślazowy oraz acatar, niestety po niecałym tygodniu kaszel wrócił i do dnia dzisiejszego pozostał, nie zawsze kaszlę ale zdarzają się dni gdzie jest to po prostu męczące. I właśnie od tamtego czasu są te kłucia.

Odnośnik do komentarza
Gość Wildstylez19999999

Witam otrzymalem oto takie wyniki na tarczyce
0.826 0.35 max 5.50
ft3 3.76 min 2.3 max 4.2
ft4 1.55 min 0.89 max 1.76
anty-tpo 61.4 max tutaj podwyzszone
anty tg <15 40.0<br /> jak mam rozumiec te wyniki bo mam podwyzszone przeciw ciala czyli mam chora tarczyce?
Mam duzo objawow nie pokojacych szybkie chudniecie zimne rece libido spadlo mi do zera jestem rozdrazniony itp

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...