Skocz do zawartości
Forum

Analiza badań krwi, powiększone węzły chłonne i ból kręgosłupa


MrSotro

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, proszę o analizę badań krwi gdyż zaczynam się martwić i zadreczac a wizyta u onkologa dopuero 17.11.

CEA - 1.09
CA 19.9 - 4.05
AFP - 1.23
TSH 2.050
HbsAg ujemny
Anty Hbs - 110.0
Anty HBc, HCV, HIV - ujemny
albuminy 52.6
Fosfataza alkaliczna 73
ALT 19
AST 26
Beta 2 mikro 1.87
Bilirubina 12.9
Wapń 2.60
D dimery 255
Gamma glutamylo trans. 17
Glukoza 88
Potas 4.23
Kreatynina 0.9
LDH 159
Magnez 0.77
___________
Krwinki reszta spoko, MCHC G/DL 35.6

Liczba % neutrocytow 65.8
Białko całkowite 83.5

W dodatku mam powiększone węzły chłonne i przez kilka dni bolał mnie kręgosłup + ( mięśnie, kości, lub stawy... Ciężko mi określić co to, jednak szybko przeszło i od dłuższego czasu mam spokój)

Odnośnik do komentarza
Gość chory 1234567890

Dzien dobry otrzymalem oto takie wyniki na tarczyce
0.826 0.35 max 5.50
ft3 3.76 min 2.3 max 4.2
ft4 1.55 min 0.89 max 1.76
anty-tpo 61.4 max tutaj podwyzszone
anty tg <15 40.0<br /> jak mam rozumiec te wyniki bo mam podwyzszone przeciw ciala czyli mam chora tarczyce?
Mam duzo objawow nie pokojacych szybkie chudniecie zimne rece libido spadlo mi do zera jestem rozdrazniony itp

Odnośnik do komentarza

Witam, usg węzłów chłonnych wyszło dobrze, lewy węzeł powiększony o 2 cm, prawy zaś o niecały 1. Lekarz który je badał stwierdził że nie nadają się do biopsji oraz że nie widać w nich zmian nowotworowych. Odebrałem również badania na borelioze, wynika 17.22 [18-22 wynik wątpliwy, powyżej 22 pozytywny]. Stan Psychiczny jak i otepienie jest na dobrej drodze do poprawy, jednak bardzo boli mnie kręgosłup w okolicach nerek. Dodam również ze oddaje mocz bardzo często jednak w małych ilościach gdyż w ciągu chwili odczuwam nagła potrzebę załatwienia się. Od zawsze pamiętam że się garbilem, chodziłem na gimnastykę korekcyjna z powodu skrzywienia kręgosłupa, czy on może być sprawca wyżej wymienionych objawów?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...