Skocz do zawartości
Forum

Częste wzdęcia i biegunki u cukrzyka


Gość Oriflame20

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem że leki dają te objawy ,jest to koszmar dla osoby chorej i stały tekst lekarza bo nie jego brzuch i życie że cukier musi się unormować .Jak długo to może trwać nieraz nawet jedzenie w miare chude powoduje biegunke za dużo biegunka ,nerwy biegunka,jedzenie w barze biegunka o alkocholu niewspomne jedno piwo i do domu na sygnale a w toalecie można oślepnąć,kąpiel na czas,bo musi skorzystać,o spaniu we dwoje moge zapomnieć ,jak odzyskać męża nawet jesli tylko do zagrzania łóżka i poczucia bezpieczenstwa ciężko być samotnym we dwoje.Jemu pewnie jeszcze barziej bo ma program rozrywkowy gratis a ja boje się czy mu obiad nie zaszkodzi wszyscy mamy jego diete a słodycze chowam szarańcza to przynim pikuś.

Odnośnik do komentarza

Rozwinięcie tematu mąż od 2 lat ma cukrzyce leki są na zasadzie experymentu ciągle zmieniane teraz ma 4 lekarza bo poprzednie leki powodowały silne biegunki nawet w nocy niezawsze zdążył po zmianie leków naFormetic500 3xdnia na cukier,Ebivol ,Ramipril Actavis na ciśnienie 1x rano Tribux na jelita Milurit100 na dne moczanową Esentiale Forte na wątrobe bo jest otłuszczona bardzo 3x dni lekarz powiedział że cukrzyca mogła być wcześniej bo z 5 lat temu terz miał dne moczanową i jest jeszcze insulina od 5miesięcy 2xdnia Insuman Combo25 SoloStar cukier stabilizuje się ale prawie codziennie są biegunki od 16 tej do 2rano kilka razy prawie coziennie je 1 opakowanie stoperanu .Przez to ciągłe wzdęcia i gaz w domu nieraz wieczorem okrutnie śmierdzi wybuchy jak na wojnie .Śpimy osobnie bo inaczej się nieda bardzo go kocham i żal mi go jak się męczy do tego dochodzi jedzenie kture to też niekiedy uaktywnia np banalna gruszka bez skóry albo śmietana ostatnio dałam 15 deko golonki gotowanej z bułką samo chude j miał jazde .Dotego jest coraz bardziej nerwowy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...