Skocz do zawartości
Forum

Nawracający ból w prawym biodrze


paulabs

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
od ponad dwóch lat mam nawracający ból w prawym biodrze a dokładnie jest on odczuwalny tak jakby z tyłu ( w środku pośladka). Najczęściej pojawia się przed miesiączką ale czasem boli przez kilka miesięcy. Byłam już u ortopedy i neurologa...nikt nie może mi pomóc. ..teraz mam skierowanie do reumatologa ale pewnie i on odeśle mnie z niczym.... walcze z bólem już dwa lata. Gdy ginekolog przepisał mi tabletki antykoncepcyjne i brałam je przez 5 miesięcy ból nie pojawił się. Teraz znów wrócił i chodze od lekarza do lekarza.
Czy ktoś może mi pomóc? Nie wiem do kogo się udać. Ból jest przeszywający i czasem promieniuje aż do kolana ale najczęściej boli punktowo. Nie mogę się wtedy ruszać. Przejście podczas leżenia z boku na bok jest niemożliwe z bólu, chodzenie to też ogromny ból....
Do kogo mam się udać o pomoc?

Odnośnik do komentarza

Na TK kręgosłupa wyszedł mi m.in ucisk na korzenie nerwowe. Rano przy wstaniu zawsze czuję zdrętwienie prawej stopy - muszę ją rozruszać. Czasami czuję ból w prawym biodrze promieniujący przez pośladek do uda. Bardzo pomogły mi zabiegi rehabilitacyjne w przychodni i sanatorium.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...