Skocz do zawartości
Forum

Ból podbrzusza u mężczyzny


Gość abst

Rekomendowane odpowiedzi

Od pół roku mam problem z kręgosłupem tzn z dyskiem i po 3 tyg po urazie dysku mam problem z podbrzusięm, , zaczęło boleć raz na 2-3 dni przez kilka minut ale po 2 tyg odczuwałem ból z prawej lub lepiej stronie podbrzusia. Myśleli lekarze ze toproblemy z pęcherzem , ,,,następnnie myśleli że to wyrostek , a później jelita , a później od kręgosłupa każdy nie wie co mi jest !!!!!! Usg i krew i gastro jest oki , jestem na diecie, , biorę czasami przy bólach proszki przeciwbólowe, , nie mogę funkcjonowac bo jak zacznie boleć to trzyma 3-4 dni i przestanie i za kilka dni znów boli,,,,bol jest chwilowy kilka razy w ciągu dnia lub godziny , czasem kluje a czasem boli i czasami się przelewa w brzuchu, nie mam objawów oprócz bólów,,,

Odnośnik do komentarza

Mężczyzna ,,,dodatkowo nadal pobolewa mnie kręgosłup ledzwiowy , jak coś podniose lub schylam ,, od 2 dni po rosole -- znów brzuch boli pod pepkiem i w dole prawej lub lewej str , zależy jak leże. i już nie wiem co dalej ,,,,, tak myślę że kolonoskopie muszę iść , czy do neurologa czy urologiczne czy jelitowe sprawy

Odnośnik do komentarza

Witam. mam podobnie. mnie z kolei boli tylko z prawej. ale jestem kobietą więc chyba nie na moja odpowiedź czekasz. a gastroskopia? byłeś? i powiedz mi jeszcze czy zauwazyles jakiś związek między bólami a stosunkami? Mój mąż ma takie bóle że aż chodzić nie może jak za bardzo się napali a nic nie dostaje... :-) jak dostanie to przechodzi ale na drugi dzień.
pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...