Skocz do zawartości
Forum

Bóle głowy, szyi, mięśni i w klatce piersiowej


Gość KamilzŁodzi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam 18 lat i przez ostatnie dwa miesiace mam dziwne choroby. Zaczelo sie od bolu w szyi poszedlem do lekarza zrobili mi badanie na tsh, morfologie, rtg szyi, usg tarczycy w szyi. Wszystkie badania wyszly ok. Bardzo sie zdziwilem dodam ze gram w reczna i powiedzialem sobie ze pewnie zerwalem albo nadwyrezylem cos. Potem doszedl bol w lydkach i przedramionach do tego bol w klatce. Zrobili mi ekg i boleiroze wyszlo ok. Potem doszedl bol w karku i bol z tylu glowy wiec zrobili mi rezonans mag. glowy i tomograf kom. kregoslupa. Tez ok. Potem mialem dziwna sytuacje w sklepie bardzo oslablem i wezwali karetke zabralo mnie do szpitala znowu zrobili mi badania krwi na wszystkue praktycznie rzeczy a na koncu okulista badanie dna oka i badania laryngologiczne. Aktualne objawy to: bol za uszami, bol karku, bol w klatce, dziwne uczzucie pod pachami,jak patrze mam mgielke, zawroty glowy, teraz strach przed tym wszystkim. Sumujac badania: pelna morfologia w szpitalu, bolerlioza, usg i rtg szyi, tomograf kregoslupa, rezonans mag glowy, obadanie okulistyczne, badanie laryngologicznie, ekg. Co to moze byc w sumie zostalem przebadany od a-z anic nie wyszlo.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...