Skocz do zawartości
Forum

Objawy grypowe oraz ból gardła i ucisk w przełyku


Michalkorczyk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od ponad tygodnia mam naprawdę dziwne dolegliwości. Z początku wszystko wyglądało jak grypa czy coś w tym rodzaju, byłem osłabiony, bolała mnie głowa, gardło itp. Jednak na dzień dzisiejszy wszystko obróciło się o 180 stopni. Aktualnie mam potworne bóle gardła, do tego ból/uciskanie w przełyku, wrażenie guli. Żadne leki nie pomagają, lekarze również nic nie potrafią poradzić. Proszę o pomoc!

Odnośnik do komentarza
Gość spoko1234567890

Witam bylem na gaskostropi oto moj wynik badania wypust z gory rozwarty linia z nierowna w inwersji cechy niewielkiej przepukliny rozworu przelykowego sciany zoladka podatne na rozdymanie mam ciagle brak apetytu uczucie kluchy w gardle bole pod mostkiem musz sie zmuszac do jedzenia wystraczy ze napij sie wody nie gazowanej zaraz mi sie odbja chudne ide tez mi sie odbija jestem osoba chuda nigdy nie palilem tak calymi dniami co robic moze jeszcze jakies badanie ph metria przelyku co zrobic

Odnośnik do komentarza

Jak nie będzie lepiej,to jutro idź do lekarza ,niech zapisze antybiotyk,albo od razu jedź do laryngologa, prywatnie,oni tam maja lepszy sprzęt do oglądania gardła.

Ja jak miałam 9/10lat ,byłam chora ,bolało mnie na pewno gardło,lekarz na wizycie stwierdził ,że mam jakieś krosty w przełyku /jak on to zobaczył ,to nie wiem/i ,że one powiększając się mogłyby mnie udusić! Dał jakiś lek i przeszło ,miałam to raz w życiu i do dzisiaj nie mogę uwierzyć w te krosty.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...