Skocz do zawartości
Forum

Prawidłowe wyniki a chora tarczyca


Gość gkajla

Rekomendowane odpowiedzi

Mam wrażenie że nie wszystko z moją tarczycą jest ok. W teście na chorą tarczycę wychodzi mi 30pkt, czyli jakby coś było na rzeczy. Mam 27 lat, objetość mojej tarczycy to 7,6ml. tsh 1
ft3 3, 76 (73,33%)
ft4 1,28 (45,45%)
anty TPO < 5
anty TG 13
Wyniki niby w granicach normy ale ja naprawdę nie czuje się dobrze. Jakieś pomysły?

Odnośnik do komentarza

generalnie to czuje się jakbym przechodziła menopauze, napady gorąca, nadmierna potliwosc, ciągłe zmęczenie, po nocy mam opuchnięte powieki, nie widać mi kostek. do tego częste migreny. szumy w uszach, skoki ciśnienia. Sucha skóra, wypadające włosy, kołatanie serca.

Odnośnik do komentarza

Witam nazywam sie Łukasz mam pewny problem z ktorym nwm do kogo za bardzo sie juz udac od jakis paru miesiecy mam slabszy apetyt z poczatku za bardzo sie tym nie przejmowalem myslalem ze to wina tego ze czesciej jestem w domu niz wychodze na podworko niestety teraz uroslo to do tego stopnia ze przez caly dzien zjadam pare kromek chelba musze sie czesto do tego zmuszac bo przeciez musze jakos zyc zwsze wazylem 69 kilo obecnie 64-65 boje sie wchodzic na wage zaraz co kolwiek zjem odbija mi sie mam dziwne bole podbrzusza jak by cos chcialo sie przebic na zewnatrz laskocze w brzuchu przelewa pali za mostkiem bylem u gastrologa okazalo sie ze mam przepukline roztworu przelykowego nie wielka i mialem robiony test ureazwoy na helicopter pylori wyszedl ujemny ciagle mam oblozony jezyk czy to moze byc tego wina moze jakies pasozyty ?

Odnośnik do komentarza

Na razie prywatnie, na NFZ dostałam skierowanie do endokrynologa ale. Też idę prywatnie w listopadzie bo. Tak to się nie doczekam, terminy na koniec 2015r . Liczę że Endo da mi skierowania na badania na NFZ , tak na własną rękę to kupę kasy. Teraz w czwartek moja gin zrobi mi w szpitalu bezpłatnie wszystkie kobiece hormony, może tu się coś wyjaśni.

Odnośnik do komentarza

Strasznie długo musisz czekać.... aż mi się wierzyć nie chce . A nie ma u was tak że każdego dnia kiedy przyjmuje endokrynolog jest kilka wolnych numerków? dla osób bez zapisu? U mnie tak jest, że np do kardiologa są 3 numerki wolne, trzeba tylko wstać rano ( bardzo rano) i się zarejestrować na ten sam dzień. U endo u mnie chyba jest 5 takich numerków na dzień

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...