Skocz do zawartości
Forum

Halucynacje i wytrzeszcz oka po dwukrotnym udarze


Larrys

Rekomendowane odpowiedzi

Witam was drodzy użytkownicy mam do was wielką prośbę wołam was o pomoc...

Mojej babci lata temu stwierdzili miażdzyce mózgu i cukrzyce lecz przez zaniedbywanie brania leków trafiła w tym roku do szpitala dokładnie 5 sierpnia.
Leży aktualnie 2 miesiące a trafiła na szpitalny oddział ratunkowy z powodu udaru w czasie pobytu w szpitalu dostała 2 udar, który spowodował opadnięcie
spojówki prawego oka i nie może otworzyć. Dodatkowo ma sparaliżowany cały lewy bok i jej stan zdrowia się nie stabilizuje. Od jakiegoś czasu wykryliśmy
że babcia robi straszny wytrzeszcz oka lewego i zaczyna mieć jakieś halucynacje (Coś wyłazi z telewizora, widzi koty, myśli że jest w domu) nie wiemy co się
dzieje ale my próbujemy ją uspokoić. Zarówno do tego dochodzi depresja ciągle płacze jak ktoś do niej przychodzi z rodziny i w trakcie rozmowy z tą osobą również
płacze. Lekarz, który zajmuje się moją babcią jest na 3 oddziałach (Specjalny oddział Udarowy, Oddział Rehabilitacji Neurologii, Szpitalny oddział ratunkowy) gdzie przeważnie przebywa na sorze.
Nie można go złapać trzeba czekać od 6 aby zamienić z nim zdanie 5 minutowe bo nie ma czasu. Tomograf nic nie wykazuje lecz sami widzimy że coś się dzieje a lekarze nie reagują.
Proszę was o to z jakim skonsultować lekarzem moją babcie i gdzie najlepiej ją przenieść do szpitala.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...