Skocz do zawartości
Forum

Złe samopoczucie, senność i bóle w różnych częściach ciała


adam1996

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich jestem tu nowy mam na imię Adam , Nie wiem czy w dobrym miejscu dodaje pytanie ale potrzebuje pilnej pomocy .mój problem zaczął się 2 tygodnie temu miałem atak słabości , nie wiedziałem co sie ze mną dzieje , mialem zawroty głowy . minęło to po godzinie , na drugi dzień nie działo się nic , później 3 dni przelezalem w łóżku , bez chęci do życia, z brakiem energii z zawrotami głowy , skokami ciśnienia serca . potem wszystko minęło na tydzień a teraz z nowu ... Ja juz nie mogę tak żyć .... Miałem robiona morfologię ,tarczycę , cukier byłem u laryngologa stwierdził cos z zatokami ale chore zatoki miałem juz dawno... Reszta wszystko ok.... Nie mam pojęcia co się ze mną dzieje , mam również rozstruj żołądka nie chce mi się kompletnie jeść... Miesiąc temu zmarł mój przyjaciel ale radzilem sobie z tym jakoś , nie rozklejalem się i dawalem sobie rade. Może to przez to jakaś depresja czy nerwica mnie dopadła sam nie wiem.... Lekarze samu nie wiedza co mi jest i każdy strzela co innego . jeden strzelił zespoł Barentsa inny ze to przez dojrzewanie jeden ze przez zatoki ... Oni po prostu mnie splawiaja . proszę pomozcie mi bo cierpień niesamowicie ...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...