Skocz do zawartości
Forum

Pojawiające się i znikające siniaki na ciele


czetka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam 23 lata. Zauważyłam coś niepokojącego na swoim ciele. Otóż jakiś ponad miesiąc temu stojąc w kuchni zaswędziało mnie kolano, podrapałam się i poczułam opuchliznę. Zdjęłam spodnie i ujrzałam opuchnięte kolano w kolorze ciemno zielonym. Wyglądało jak siniak lecz nigdzie się nie uderzyłam. Szedł on jakby po żyle, na początku miał mniej więcej 3 cm, lecz z upływem godzin powiększał się i osiągnął jakieś 5-7 cm. Ogólnie jestem szczupła i zajął mi ten siniak całe kolano. Gdy miałam nogę wyprostowaną to nic nie bolało jednak gdy zginałam to zaczynało boleć i kłuć. Byłam na pogotowiu lecz lekarka stwierdziła ze nie wie co to i mam sobie czymś obkładać. Zeszło po kilku dniach robiąc się coraz bardziej sine, fioletowe, szare itd. Potem było okey. No i 17.09 zakuł mnie środkowy palec od lewej dłoni. Czułam się jakbym miała tam igłę. Po czym ujrzałam następny siniak. Zeszło na drugi dzień. No i dzisiaj znowu na tym samym palcu dokładnie w tym samym miejscu dnia 30.09 pojawiło się to samo. Kłucie, ból przy nacisku i siniak. Od czego to może się pojawiać? czy mogą to być problemy z krzepliwością krwi np? gdzie mam się z tym udać ? proszę o jakąś podpowiedź.
szkoda że nie pomyślałam o kolanie bo było dużo gorsze ale mam zdjęcie tylko palca.

monthly_2014_09/pojawiajace-sie-i-znikajace-plamy-siniaki-na-ciele_1909.jpg

monthly_2014_09/pojawiajace-sie-i-znikajace-plamy-siniaki-na-ciele_1910.jpg

monthly_2014_09/pojawiajace-sie-i-znikajace-plamy-siniaki-na-ciele_1911.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...