Skocz do zawartości
Forum

Pomarszczona żołądź i zaczerwienienia pod napletkiem


Gość marcin_24

Rekomendowane odpowiedzi

Chroniczny pomocy! Jak było z Twoją sytuacją?
Potrzebuję pomocy, ponieważ z moim stanem zdrowia jest co raz gorzej. 2 prywatnych lekarzy skierowało mnie do domu ze zdrową diagnozą.
Zrób to sam. Poszedłem na wymaz z cewki i wyszedł enteroccocus facealis +++.
Dostałem ten nieszczęsny Duomox.

Jakie objawy są dziś? Po 5 dniu jedzenia Duomoxu?

Czerwone plamy na żołędziu (opryszczka płciowa?)
Złuszczająca się skóra przy zwzodzie
Ciut cięższe oddwanie moczu
Swędzenie prącia i odbytu bardzo sporadycznie

Zaczerwienione gardło, białe naloty
Lekki ból węzłów chłonnych przy krtani
Lekka wysypka na twarzy (ledwo widoczna)
Rzadkie bóle serca, lewej nerki, były bóle w mięśniach i stawach. Ogóle osłabienie i temperatura do 37 stopni C.
Rozbicie.

Błagam pomóżcie mi, czy na tym serwisie są lekarze? Gdzie są forumowicze? Pomóżcie proszę ;(.

Odnośnik do komentarza

I to co napisałeś, wskazuje na grzybice. Wszystko dokładnie tak samo jak było u mnie kiedyś. Niestety ale musisz przez to przejść. Zarzuć jakiś przeciwgrzybiczy na tydzien, odstaw ten clotrimazolum bo to ci nic nie pomoże. Zakwaszaj organizm, odstaw cukier, pij albo jedz grejpfruty, pij żurawine naturalną. No i ten cipronex. Ja do tego też brałem furagine. Razem to i to. Uwierz że tylko tym zwalczysz feacalisa. Ja mam zoledzia juz normalnego, nie swędzi, nie jest czerwony, ale zdiagnozowano u mnie HSV. Co ciekawe byłem zdrowy, a od 2 miesiecy walcze z krztuścem. Nie wiem skąd się to gówno przywineło, ale wyszło mi na badaniu. Jak nie na dole problemy były, to teraz z układem oddechowym.

Odnośnik do komentarza

MI się wydaje ze to przewlekła grzybica + bakterie. Masz takie objawy bo antybiotyki są wpierdalane przez grzyby. Bóle mieśni, nalot, rozbicie to wszystko grzybica. MIałem tak samo. Pomoże ci tylko Cipronex, plus ja brałem Furagine w miedzy czasie w sporych dawkach od 4-6 tabletek dziennie przez 2 tyg. Do tego piłem żurawine, jadłem wszystko co kwasne, jogurty naturalne, odstawiłem cukier, jadłem leki przeciwgrzybicze i minęło. Wyleczylem feacalisa a mialem HLAR. Potem pojawiło sie e.coli ale piciem zurawiny i furaginą się tego pozbyłem. Sporo osób ma to samo, wiec nie wiem. Uwierz ze zaden Doumox ci nie pomoze, bo wszystko to przerabiałem. Szkoda twojej kasy. Jak nie Cipronex, to pozostaje Gentamycyna, ale po niej pdobno sie głuchnie. Po wszystkim jedz probiotyki, małego smaruj alantanem, mascią szałwiową lub myj w płynie do higieny intymnej co 3 dni. Nie dziennie, zeby nie było za mokro. Z czasem poczujesz zapach "kutasa". Czyli to czego brakuje pewnie teraz. Skóra tez mi schodziła. Jest to od masci, lub od Octiniseptu. Ale mi zeszło samo, taka jakby warstwa tego. Po tym był taki pomarszczony, ale alantanem poprawiłem jakość, no i z czasem picie zurawiny pomogło i do dzisiaj jest OK, nie robi sie foliowy ani nic. No ale wyszło mi HSV w badaniu. Żarłem Herviran ale zadnej roznicy nie zobaczylem, i poki co zyje i nic mi takiego nie jest. Rucham z tym HSV, ale parnetka nie ma póki co zadnych dolegliwosci. Pewnie do czasu ale cóż. Czasu juz nie cofne. 90 % ludzi ma opryszczke. Lepsze to niz HIV

Odnośnik do komentarza
Gość chroniczny

Do Maciej. Mnie nic nie wyleczylo. Wciaz towarzyszy mi wiele symptomow, przy czym niektore z nich kontroluje. Zmiany skornej niestety nigdy nie udalo mi sie zniwelowac. Chyba niewielu sie udalo, jako ze ten watek ma juz tyle stron. Podobnie na amerykanskim forum na ktore zagladam. Rozmiarowo jeszcze wieksze, a nikt nic nie wie. Niektore z twoich symtomow powinny sie z czasem wypalic same. Mozesz probowac farmakologii (dlugie przyjmowanie fluorochinolonow, na ktore trzeba uwazac, plus jakis przeciwzapalny lek) albo isc w strone wzmacniania organizmu cwiczeniamia, witaminami, ziolami. Pozdrawiam i zycze zdrowia wszystkim.

Odnośnik do komentarza
Gość wojt1982

Asdf3 wyleczyl sie ta sama droga co ja. Rowniez polecam te kuracje choc ma skutki uboczne. Do dzis lecze zapeleni stawow po cipronexie bo zrobily mi sie zwapnienia od tego gowna. Ale z wackiem spokoj od jesieni

Odnośnik do komentarza

dobra wiec powie wam tak:
w nocy trafilem na ostry. legalnie wezwalem sobie kareteczkę, bo serce walilo mi jak opetane. nie dalo mi spac, polamalo mnie i bylem bardzo rozbity.

ekg serca ok. krew ok. internistka powiedziala mi, ze po weekendze duomox ze mnie zejdzie i pojde zrobic ponowne badania na obecnosc enterococusa.

nie mam jakiejs kolosalnej temperatury. w nocy spada do 36,1 w dzien 36,7 max. ale jestem bardzo oslabiony i czuje sie jakby organizm wewnatrz byl zakarzony, zapalony.
byc moze, ze jest to reakcja herxa.

Odnośnik do komentarza

~Chroniczny
Wielki powrot Szczepana :) Mala dygresja. Jesli jest grzybica to antybiotyk przeciwbakteryjny jest raczej slaba rada ;) Jesli to bakteria, to jest szansa ze pomoze;)

kogo ? cos ci sie chyba myli. Owszem cytuje go, bo sam brałem to co pisał, i pomogło i nie.

Odnośnik do komentarza
Gość wojt1982

Poczytaj moje posty gdzies kolo setnej strony. Musisz zrobic badania i trzymac sie antybiogramu.
bralem rozne antybiotyki i po dlugiej walce udalo sie pozbyc problemu. Oprocz antybiotykow bralem tez zurawine i furagine plus duzo witaminy C po 2-3g na dzien.

Odnośnik do komentarza
Gość BystryJa

Z czystym sumieniem stwierdzam, że zastrzyki z Gentamycyny pomogły. Efekt widoczny po drugim dniu przyjmowania zastrzyku. Zaczerwienienie i obrzęk ustały, skóra nie pęka. Problemem jest tylko efekt leku. Jest on dość toksyczny. Radzę przed decyzją zapoznać się z efektami negatywnymi. Jednym z nich jest możliwość utraty słuchu i szumy w uszach. W moim przypadku tak nie było, ale z racji mojej nerwicy troszkę się zestresowałem, na tyle, że straciłem pamięć na parę dni ;) Oficialnie jest okej, a nieoficjalnie mój portfel ucierpiał tylko o jakieś 10zł. Tyle ten lek kosztuje, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Gość marecki92

Witam panowie mam głupie pytanie ja zbadałem wszystko prócz ureo i mykoplasmy i posiewu nasienia, ogolnie to mam zaczerwienienie aby wokół cewki i takie jak by dziwne pomarszczenia, nizej delikatne zaczerwienienie nie znalazlem przyczyny ale czy przy maksymalnym wzwodzie napompowaniu żołedzia krwia mogą występować takie jak by grudki/krostki bo tego żecz jasna doktorowi nie pokazywalem bo widać tylko przy wzwodzie (a nawet przy wiekszym napięciu dopiero) takze jak byscie mogli odpowiedzieć bylo by spoko ;p i druga sprawa czy ktoś miał z was procz tych problemów np taka dziwną kaszke na palcach grudki przypominajace pokrzywke lecz pozniej maja takie czarne cos w srodku ?

Odnośnik do komentarza
Gość marecki92

aha a z pęcherzem też miales jakies problemy ? ja mam nie wielkie pomarszczenie wokół cewki i poniżej cewki na żołędziu tak jak by mnóstwo mikro krosteczek cholera wie co to ;/ z tymi na palcach powiedział mi lekarz ze to brodawczak tyle ze na żołędziu nie wyszło hpv

Odnośnik do komentarza

Że to wirus na dłoniach to ściema.Kiedyś szukałem odpowiedzi w necie i takie problemy zaczęli pierwsi zgłaszać w USA a problem rozgryzł Japończyk i na jednym zjeździe przedstawił mechanizm powstawania tych pęcherzyków. Wynikało wg. niego że problem jest w jelitach tzn. coś nie tak z florą i najlepsze efekty uzyskiwał po podaniu biotyny po kuracji antybiotykami.Na innym forum znalazłem gościa który miał też podobny problem z wackiem i zauważyłem u niego ten sam problem na palcach dłoni i jak się okazało on też był leczony penicyliną-nie wiem czy ma to jakiś związek.A co do pęcherza to przechodziłem wiele lat temu zapalenie co pozostawiło ślady w postaci zwapnień widocznych na USG.Co do dłoni możesz spróbować krem na grzybice. Biotyna łykałem jakieś dwa lata temu ale chyba muszę znowu powtórzyć kurację bo znowu zauważam krostki.A wacek raz lepiej raz gorzej(osłabienie, stres) ale generalnie poprawa, pojawiła się mastka :-) i to systematycznie.

Odnośnik do komentarza
Gość marecki92

No nic mozna spróbować stersowałem sie z pół roku tymi badaniami wszystkimi tyle ze to juz na rekach po tygodniu wyskoczyło od kontaktu wiec nie wiem, z jelitami hmm ja mam jeszcze pieczenie jezyka do tego i bóle tak jak by wlasnie wątroby i jelit ale wydaje mi sie ze to musi być stresowe skoro wszystkie choroby weneryczno urologiczne wykluczone ;/ albo myslalem o pasożytach jakis

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...