Skocz do zawartości
Forum

Pomarszczona żołądź i zaczerwienienia pod napletkiem


Gość marcin_24

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Szczepan9

Boże nie panikuj znów w tych wpisach. Ja to chyba wiem co wam już wszystkim dolega. I nie pisz że wybijesz wszystkie bakterie to nie będziesz zdrowy, bo jakoś ja jestem. Zaczęło się u mnie od grzybicy powtarzam.

Masa badań w kierunku chorób wenerycznych. Nawet tydzień temu zrobiłem na chlamydie trochomatis znów, HSV, i jeszcze raz kiłe. Inne badania i te które wypisałem wyżej tez już przechodziłem. I czysto. Problemem był feacalis który został wytępiony i zrobiło się e.coli. Kiedy tydzień temu mówiłem o tym laborantce, mówiła że ma też takiego pacjenta, gościu po 40-stce że chodzi do niej co chwile, też robi co chwile badania, bo też ma zaczerwieniony non stop żołędź. Także problem nie dotyczy tylko was tutaj. Mi osobiście baba powiedziała, że w takich przypadkach zrobić wpierw badania weneryczne, wymaz z cewki - ona daje próbke i robi się samemu, a w między czasie wysyła się partnerke na wymaz z pochwy i inne badania. Jeśli u niej jest czysto, to problemów szukajcie u siebie. Ktoś może mieć uczulenie na prezerwatywy nawet.

Ale ogólnie to mi się wydaje że to wszystko to grzybica/drożdżyca. Ja nadal mam wszystkie badania czyste, włącznie z posiewem moczu. Cewka jest normalnego koloru. Po sexie z dziewczyną (własną), czasami robi się czerwona, bo jest podrażniona. Ale wszystko wraca do normy po jakimś czasie. Ogólnie to zrezygnowałem z picia napojów gazowanych, dużo piję wody, nie używam praktycznie cukru, no powiedzmy ograniczam jego ilość do minimum.

Mimo to czasami czuje lekkie swędzenie w odbycie ( robiłem badania kału na pasożyty i lamblie), albo jak zjem za dużo słodkiego (ciasta itp) czuje lekkie swędzenie w środku cewki. Zarzucam jedną tabletke fluconazolu i mam spokój na cały miesiąc, mogę jeść ciasta i już nie swędzi. Mam psa - nie jestem alergikiem. Kiedyś mogłem się do niego przytulać i wgl. Teraz jak go dotknę zaraz mam liszaje na twarzy. Zarzucam wtedy przez 2,3 dni Mycoafine przeciwgrzybiczy i jest OK.

Problem szybko znika. Jak nie wiecie do czego dążę, to do tego że jeśli komuś wychodzą non stop bakterie typu e.coli, i coś tam chyba ksiabella i nie potraficie tego wytępić antybiotykami, to przestańcie je żreć. Zróbcie sobie dietę bez cukrową, zakwaszajcie organizm, nie wiem pijcie żurawine co wam będzie zakwaszać drogi moczowe, bierzcie probiotyki aa odstawcie na jakiś czas antybiotyki.

Zobaczycie czy jest poprawa czy nie. Jeśli nie to wtedy atakujcie dalej antybiotykami, albo idzcie do autoimunologa albo jakiegoś profesora z tym, bo co niektórym to się już tu nie da pomóc. Dodatkowo nakręcacie sobie psyche tymi postami.

Ja tylko staram się pomóc, nikogo do niczego nie namawiam. Elo

Odnośnik do komentarza
Gość wojt1982

Ja jestem z tym easy. Dokladnie wiemco mi dolega co pomaga i jak dojsc do zdrowia. Walcze 9 lat i jedyna dotychczasowa poprawa nastapila po fluorochinolonach. Bakterii jest coraz mniej w posiewaj a moj stan zapalny coraz mniejszy. Wiec lykam sobie cierpliwie antybiotyki i jestem spokojny o wyleczenie. Nie wiem dlaczego ktos ma problem z tym co robie i jak prowadzi mnie lekarz. Chcecie to prowadzcie leczenie na wlasna reke doszukujcie sie nowych chorob. Ja mam to serio w dupie

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie Mam duży problem z penisem Na załączonym zdjęciu widać zmianę na żołędzi , jest ona od około 2 miesięcy i jakby sie powiększała Także jest prawdopobodnie zapalenie cewki cała czerwona, czasem piecze Czujnie ból penisa u podstawy penisa, pieczenie zołędzi Po seksie penis jakby puchł. Bardzo prosze o jakąś radę , do kogo iść do jakiego lekarza , czy to rak? Zdjęcie [IMG]http://fotoo.pl//out.php?i=919122_20141207-214243.jpg[/IMG] Smarowałem clortimazolum, rumiankiem. mam34lata
Panowie , może ktos z was cos więcej powie, byłem u kilku urologów, u dermatologów, pełno badań i to różnych,
Jakis czas temu coś się stało, w jeden miesiąc straciłem 10kg, ciagłe biegunki, bóle w kroczu, pachwinach, jadrach, penisie, zmiany na penisie, to jak na zdjęciu, dodatkowo, odbarwienie skóry, pełno zyłek, opuchlizna całego penisa
Badania, i wizyty to juz 6tyś i nic nie wiem nadal:(

Odnośnik do komentarza

Badania różne bo i objawy różne, zgubiłem ponad 10kg, bóle brzucha , podbrzusza, pachwin , jader itd... robiłem kolonoskopie, gastroskopie, usg jamy brzusznej, krew,pod chyba juz kazdym kontem,, wyszła yersinia jakas tam... antybiotyki i na chwile było lepiej:)
Teraz czekam na wyniki, na chlamydie, kiłę, i inne wszystkie cuda,
Zmian jest dużo, potem wrzucę tu zdjęcia, ale najbardziej teraz przejmuje sie własnie tą zmianą na żołędzi, a dodatkowo tak jak tu wyzej zoładz jest sucha pomarszczona jak kalafior kurde
Każdy urolog odpowiada że taka uroda....a to nie jest taka uroda...
Boli, kłuje, piecze3, swedzi, jest to już mega denerwujace, miałem także zapalenie najadrzy, powiekszone sporo a lekarz eee to uroda...konia z rzedem kto do tego dojdzie i wyleczy.. teraz jade na drugi koniec polski do lekarza i mam nadzieje że wkońcu cos ktos przepisze.. jedyny środek przepisany to octenisept, po którym po czasie skóra mi schodziła jak z węża

Odnośnik do komentarza

Ale zmiany zewnętrzne były poprzedzone problemami(bólami itp.) wewnętrznymi? Jeśli tak to raczej to nie problem dermatologiczny i celowałbym w prostatę.Jeśli nie planujesz żadnych wymazów(a powinieneś) to wrzuć jak już pewnie doczytałeś z naszych postów octenisept i urofuraginę-koszt akceptowalny i bez recepty.Te chudnięcie to może być sprawa hormonalna co wskazywałoby na prostatę i jądra no ale tu musiały być jakieś badania; PSA, testosteron(wolny) na początek, ale wrócę do podstaw; czy robiłeś wymazy?

Odnośnik do komentarza
Gość chroniczny

Ja bym polemizowal kindziu i powiedzialbym, ze to dokladnie to co wiekszosc z nas ma. Nie wszyscy jednak doczekali sie wszystkich symptomow. Ja mam podobnie jak kolega, tylko kilka punktow w skali upierdliwosci nizej. Jedni twierdza, ze to uroda. Ja twierdze, ze to jakas chujnia z grzybnia (czyt. wirus, bakteria, grzyb, cokolwiek), ktore sobie tam siedzi, i jesli manifestuje sie tylko w postaci lekkiego zaczerwienienia to szczesciarz z ciebie. Jednak jesli zaatakuje prostate, to bedziesz mial podobne zabawy. Do kolegi zmagajacego sie... to co pomaga to kwestia prob i bledow. Warto probowac leki przeciwzapalne (nawet zwykly paracetamol), furagine, witamine C w duzych ilosciach, wierzbownice drobnokwiatowa, czy alpha blockery.

Odnośnik do komentarza

nano technologia jest wsrod nas :)witamy w 21 wieku :) plesnie grzyby wszystko gmo, bakterie wirusy i inne badziewie, kupowanie lekow, wierzycie ze jest na to psosob?wyleczysz sie z jednego jakims cudem to po chwili dopadnie cie cos innego, ale pieknie sie napedza przemysl farmaceutyczny, eh az lezka w oku sie kreci jak sie widzi te kwitnace na naszych oczach punkty zdrowia czyt."apteki", czasami jeszcze tu zajrze zeby sprawdizc czy wojt juz wybil wsz. bakterie heheh i czy zdazyl juz zareklamowac kazdy mozliwy antybiotyk, bo takie nazwy lekow jakie tu padaja to az glowa boli-spytajcie rodzicow ktorzy przezyli po 80 lat czy znaja chociaz 1% tych lekow ktorych nazwy padly tutaj na tym pieknym forum:), caly k..a alfabet...

Odnośnik do komentarza

Witam Panowie
Jestem po wielu badaniach i wyszła mi candidia albicans oraz gronkowiec. Mam takie same objawy jak wy więc polecam zrobienia posiewu nasienia, bo z tego badania wyszło co mi dolega.

Teraz tylko trzeba trafić w dobre tabletki i pokonać to ;) Aktuanie mam Itrax nie widzę szału więc trzeba walczyć dalej, ale czuję jak toksyny schodzą ze mnie, bo mam straszne skutki uboczne .

Odnośnik do komentarza

Dokładnie.Na Marsa się wybierają a wacki odpadają :/. Chroniczny ja niczego nie twierdze( bo na focie widać na pewno zapalenie cewki) a wręcz przeciwnie twierdzę że diagnozy tu nikt nie ma i działamy po omacku, niektórzy ze skutkiem lepszym a inni z gorszym.U mnie raz lepiej a raz gorzej z tym że u mnie problemy z wackiem wyskoczyły ze środka więc "nowy" całkiem możliwe że ma podobnie jak ja i wg. mnie jest to jakiś rodzaj zapalenia prostaty z tym że, nazwijmy to metodyka diagnostyczna nie jest w stanie tego potwierdzić-chyba że biopsja prostaty.

Odnośnik do komentarza

Witam Panowie
To jest tak że nikt nic nie wie, nawet się lekarz nie stara czegos podpowiedzieć, ani jednej recepty zero....
Najbardziej jak mówiłem wczesniej stresuje mnie ta zmiana widoczna na foto , lekko jest sinawa nawet, może to od zapalenia cewki jakis skutek uboczny
Na wyniki musze poczekac jeszcze 10 dni :(
kiła, chlamydia, mycoplasma hominis, itd
Co proponujecie na zapalenie cewki?? bo na wizyte u doktorka to znowu tydzien jeszcze czekać potem święta i do połowy stycznia nic nie załatwię.
Gruczoł krokowy miałem powiekszony, tak uznał jeden lekarz drugi powiedział ze to bzdura, tak smao w przypadku najadrzy które miałem powiekszone to mnie na 3 wizycie doktorek opierdzielił ze wymyslam i do psychola mam iśc, a że schudłem tyle to mam podac tę diete jego żonie... rece opadają

Odnośnik do komentarza
Gość Szczepan9

Witam. Wykonalem raz jeszcze wszystkie badania i jestem zalamany. Wszystko ujemne poza HSV2. Ktos tu wczesniej tez mial HSV. Zbadajcie sie na to, bo tez macie albo mieliscie bakterie coli czy tam feacalisa. Kurwa dziwne ze wczesniej nie wychodzilo. Co teraz ?

Odnośnik do komentarza
Gość Chroniczny

Nie wiem jak wy, ale jak mi sie objawy zaostrza w postaci szczypania na przyklad albo bolu okolicy pecherza to przez kilka dni w nocy okropnie sie poce. Kolego mar, za pierwszym razem jak mnie okropnie szczypalo i nic nie pomagalo, staralem sie to zignorowac i nie chodzic zbyt czesto do lazienki. Samo sie uspokoilo. Sa jednak nawroty, i wtedy miedzy innymi testuje nowe leki.

Odnośnik do komentarza

Witam
Hej Chroniczny... mi to różnie raz denerwuje zwłaszcza jak jade autem to czuje jakby krew pulsowała, sie drapie itd..wrrrr
Mam dzisiaj wizyte i znowu 200zł , jak powie że taka uroda czy cos to nie wiem co zrobię
Mam nadzieję, że jakąś recepte chociaż zapisze bo do tej pory absolutne zero
Wychodzi na to że objawy się gdzieś chowają, utajniają i nie jest nic leczone... a tak to nie powinno być..

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...