Skocz do zawartości
Forum

Pomarszczona żołądź i zaczerwienienia pod napletkiem


Gość marcin_24

Rekomendowane odpowiedzi

nie robie bo skzoda na to hajsu, ale mysle ze pozatym mam tez grzybice, bo odkad stosuje diete to czuje sie lepiej, niestety tez zlokalizopwalem w pokoju plesn(stad moze katar i w oogle), pije dalej zurawine, ogolnie waclaw stoi dobrze, nie mam czestomoczu i zadnych boli(zaczeriwenie jest dalej wraz z sucha skora ale to na calym ciele), jade teraz na terapii antypasozytinczej, odkad na niej jade mocz zrobil mi sie mocno zolty(uwazam to za uwalnianie toskyn), teraz 2 dni spedzilem na dolku hehehe i pozatym ze bylo przeje...e to tam mialem mniejszy katar niz w domu-czyi plesn musi u mnie byc nadal albo jej zarodniki(i wymuszona 2 dniowa glodowke )...wg mnie moje odlegliwosci to szereg przyczyn(bakterie, pasozyty, grzyby, plesni, alergie, szczepionki, jakies atypowki, nerwica,cholera wie czy nie jakies dawne slady boreliozy), mimo wszystko minely mi stany podgoraczkowe, sztywnosc karku, sa jakby drozniejsze zatokki, dalej mi zostaly czerowne oczy sucha skora syfy mi wypieprza, i dzowni w uszach, coraz rzadziej mam skurcze miesni na ciele, chyba w zaleznosci od mocy stresu-jak teraz na dolku mialem przez 2dni non stop)ehhhh

Odnośnik do komentarza
Gość wojt1982

stary chyba przesadzasz z tymi objawami i na siłe je wyszukujesz a później diagnozy. nie możesz zrobić jak człowiek badań i skończyć te spekulacje?
u mnie walka trwa od lipca i ilość bakterii już się mocno zmiejszyła. jadę teraz na nolicynie i objawy sie zaostrzyły ale przy cipro mialem tak samo

Odnośnik do komentarza
Gość Chroniczny

To nie jest kwestia tego ze ktos jest idiota tylko uciazliwosci tego stanu. Nie wiem u ilu ty wojt byles lekarzy... Ale skoro tu jestes to kto w takim razie jest w waszych relacjach idiota? Cipro to bardziej wypasiony nolicin z lepsza penetracja do tkanek. Sam wyciagnij wnioski na szanse sukcesu...

Odnośnik do komentarza

ja nie bede z tym owjtem dyskutowal, on chrzani ze ma bakterie, ale nigdy nie pochwlail sie wynikiem vadania, ja tez mam bakterie tez zdiagnozowane-i o dziwo to nie jets jednostka chorobwa, ja w przeciwienstwie do niego wrzucilem wyniki badan, a skoro dieta pzeciwgrzybiczna dziala - to wniosek jest dosc oczywisty (niestety jest to pzypadlosc wymagajaca duzcy hposwiecen i diametralnych mzian w diecie i przyzwyczaeniach)kindziu kiedys sam pisales o grzybach, tak dla lubiacych czytac teorie spiskowe to udalo sie zbadac chemitrials(okazuje sie ze sa to gzyby!!!)dziekuje i pozdraiwam myslacych...

Odnośnik do komentarza
Gość wojt1982

Tak sie sklada ze wiem z czym walcze bo w sierpniu po leczeniu cipronexem mialem czyste posiewy i brak objawow pierwszy raz od 9 lat. Po miesiacu objawy i bakterie w posiewie wrocily. Jesli ci wychodza bakterie to nie wymyslaj

Odnośnik do komentarza

tak jak napisalem, zycze Ci pozbycia sie tych bakterii,plelcam jednak w czasie antybiotykoterapii worcic do nawykow sprzped 9 lat(podbno mials grzybice z ktora wlaczylels iles lat wiec jestes w tym temacie "ekspertem")...zastanawia mnie jednak jaki lekarz wypisuje Ci te leki bo ja kiedy bylem jesczze na tyle glupi ze myslalem ze mi pomoga i sie ich domagalem to lekarze niechetnie je przepisywali, wrecz nie bylo takiej mozliwosci...za tydz. w pt mam wizyte we wroclawiu z profesorkiem w poradni hematologicznej, moze on naprawi moj immunsystem :)

Odnośnik do komentarza

nie brałem protopic. brałem clotrimazolum
pimafucort
azycyna
flucofast
locoid lipocream
advantan
a teraz łudze sie że femivaxin mi pomoże :( biore to 7 dzień i zero poprawy. W sobote znowu ide pindolka pokazywać no ale tym razem musze zrobić jakiś wymaz czy cuś bo już nie można dłużej w ciemno sie leczyć to bez sensu. A chuj strzeli mój portfel i psyche ale nie poddam sie :) Nie wiem jak u was ale mam jeszcze zaczarwienienie w okolicach moszny ciągnie sie aż do odbytu. Piecze kiedy sie umyje. czasem bardziej czasem mniej widoczne. to zdjęcia pindolka http://imgur.com/LHtniIO http://imgur.com/RYAzgoO

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...