Skocz do zawartości
Forum

Krew w kale i omdlenie


xxLukasz87

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zakładam temat a włąsciwie kieruję pytanie które było zadawane wiele razy ..
Jestem Młodym Człowiekiem w tym Roku kończę 27 lat zdrowo się odżywiam ( trenuję na siłowni Regularnie ,biegam jeżdzę Rowerem ,trzymam diete od Trenera personalnego odżywiam się tylko zdrowo żadnych fastfoodów napojów gazowanych( czasami woda ) jem praktycznie Tylko ryż ,Kurczaka i warzywa ,płatki owsiane + do tego Białko Witaminy i minerały ,Cynk, BCAA , WĘGLOWODANY i od tygodnia Spalacz tłuszczu ,(zaznaczam że nigdy nie stosowałem żadnych sterydów i tego nie robię ) w ciągu 4 miesięcy zgubiłem 12 kg co było moim zamierzonym celem . I dziś rano jak codzień poszedłem do Toalety załatwić swoją potrzebę ( nie miałem nigdy problemów z oddawaniem Stolca żadnych problemów zdrowotnych z wątrobą itd ) nie miałem zaparć mialem rzadki stolec ale nie biegunkę ,gdy wstałem zauważyłem krew jasno czerwoną wyrazistą która była do okoła kału nie zmieszana itd oczywiscie się przeraziłem i sam nie wiem co myśleć ale najgorsze jest to że po wyjsciu z Toalety wróciłem do swojego pokoju a tam straciłęm przytomnośc na chwile ..Byłem od razu dzis u lekarza ((zaznacze ze mieszkam w Holandii ) zrobił badanie odbytu Palcem nic nie stwierdził i kazał czekać jeżeli krew bedzie sie dalej pojawiała to mam sie wstawić i wyśle mnie na badania bo jak to stwierdził ( narazie nie mam sie czym martwić a jeżeli krew dalej bedzie sie pojawiała to trzeba bedzie zajrzeć głebiej ) nie wiem sam co myśleć czy jest możliwe że z przetrenowania dzieje się coś takiego?? ostatnio bardzo intensywnie Trenuję a wczoraj przejechałem rowerem 20 km i przebiegłem 7 plus do tego trening siłowy prawie 2 godziny ..nie wiem sam co myśleć jestem raczej pesymistą stąd natychmiastowa reakcja i wizyta u lekarza, z góry dziekuje za odpowiedź pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość Łukasz19999222

Witam wszystkich chcialem opisac moj problem bo nwm do jakiego lekarza juz mam sie zglosci zaden nie bardzo wie co mi jest a mianowicie ciagle mnie slabi mdli nasila sie to po zjedzeniu czego kolwiek w oczach zaczyna sie dziwnie robic innaczej patrzy rece mam zimne i stopy jak trup obnizona temperatura ciala po nizej 36 stopni drzenie miesni calym mna czesie lekkie zawrtoy glowy mnie czasie chrupie mie we wszystkich kosciach w klatce piersiowej biegunki czesto mocz w nocy w ciagu dnia bardzo duzo pije mam suchosc w ustach laskotanie za uchem bole pod zebrami zaburzenia orientacji otoczenia roztrzesienie przy chodzeniu sciska w glowie nie jestem juz tego w stanie zniesc najbardziej tego ze mnie mdli slabi zaburzen orientacji umyslu postrzegania zdazalo sie ze mialem cukry podwyzszone bylem zbadac cukier rano i wyszedl mi 83 dotego jeszcze badanie hba1c wynik wyszedl 4.3 norma jest od 4 do 6 wyczytalem ze to badanie wyklucza cukrzyce do tego mam ciagle zawyzony magnez norma jest do 1.06 ja mam 1.63 nie biore zadnego magnezu ciagle podwyzszony poziom wapnia o czymn to moze swiadczyc moze ktos ma jakis pomysl co zrobic co to moze byc pomocy dodam ze jeszcze mam zeby do wyrwania ze to moze byc cos od zebow lub sepsa albo bialaczka juz nie umie

Odnośnik do komentarza

Kolego XXLukasz. Czasem zdarza się że pęknie nam naczyńko krwionośne przy wzmożonej defekacji (parciu) i pojawia się krew. Jasna krew to dolny odcinek przewodu pokarmowego. Tak jak lekarz zalecił-obserwuj. Jeśli będzie się to powtarzać zrób badania kontrolne które powinien ci zlecić lekarz.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...